View Single Post
Old 15 Jun 2011, 10:51   #42
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
in fine, inainte, dupa... tot aia...

cat despre faza cu degustatul, hai sa fim seriosi, danonino... oricat ar fi o femeie de curva, in momentul in care nimereste in cabina de tir al unui nespalat, puturos, bosorog crezi ca ii place sa ii suga p**a? eu cred ca nu... majoritatea prostiuatelor nu fac chestia asta de placere ci de nevoie...

am cunoscut multa lume (din pacate, poate prea multa)... si buna si rea. si in lumea asta (crap... chiar n-as fi vrut, but well... this is it) am avut "ocazia" sa cunosc si cateva fete care practica cea mai veche meserie din lume. erau pline de bani, erau cica fericite... insa, daca te uitai mai bine la ele, vedeai ce drama se ascunde in spatele povestilor lor si cum banii aia nu le aduceau deloc fericire... ba mai mult, uneori nici nu ii vedeau pentru ca erau luati de prieteni, soti, amanti, dracu mai stie cine... chestia asta m-a facut sa imi schimb parerea despre prostituate... mi-e mila de ele si le compatimesc. mai ales ca vedeam ca "in timpul liber" unele chiar isi cauta de lucru si vor sa se linisteasca... insa, nu toate reusesc pentru ca societatea nu le accepta.
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif