Thread: Propunere
View Single Post
Old 24 Nov 2015, 20:53   #4
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Originally Posted by Iulidesprefilme:
Propun moderatorilor să adauge Topului UTILIZATORILOR şi un TOP al CONTRIBUTORILOR ! Ar fi deosebit de benefic, stimulator, obiectiv, pentru acest site, pentru CINEMAGIA ! Nu rataţi ideea mea ! E loc de mai bine ! Ce zic moderatorii...? Au vreun argument contra ? Eu aş avea destule argumente să-i determin să accepte PROPUNEREA mea ! O. K .? În speranţa că va citi totuşi cineva...succes ! IULI


Topul contributorilor exista , el este Puncte DVD-uri
..
Oricum acest top nu mai e mult stimulativ , avand in vedere ca in ultima vreme doar eu si inca vreo 3 mai facem puncte in acest top.Eu total dezinteresat , nu m intereseaza DVD -urile oferite ca premii , pt ca filmele oferite (scuze pt repetitie ) nu fac parte din sfera mea de interes, Acum singurele contributii care se mai aproba sunt poze cu actori.si postere de filme Cu toate astea eu trimit in continuare si poze din filme , si ploturi , si distributii si biografii , genyri , lucruri pe care staful bineinteles ca nici nu le baga in seama.Am ramas asa de putini contributori din cauza , ca pt DVD trebuie sa astepti vreo 4 ani pana iti vine , , plus ca daca nu se mai aproba decat poze cu actori , la ce naiba sa mai contribuie lumea ?Cu ce scop? Sa isi bata joc moderatorii de timpul pierdut pentru contributii.Eu continui sa contribui , tocmai in ciuda lor , sa vada ca pe mine nu ma descurajeaza nimic.

Last edited by cosmin742000 : 24 Nov 2015 at 21:07.
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif