View Single Post
Old 20 Jan 2018, 19:53   #9489
victor_homescu
Guru
 
victor_homescu
 
Join Date: Dec 2016
Posts: 635
1.Regulile stabilite de moderator(Cretzulynne)-raspunde cine stie/pune imagine cine are (am lansat ideea unui interval,pentru ca si alti forumisti sa poata interveni,dar nu au fost oferite raspunsuri,asa ca jocul a continuat in asemenea conditii).
A se retine ca impreuna cu moderatorul,am tinut in viata acest joc,luni bune,spre jumatate de an.Din diferite motive/nu ma privesc,asa ca ma abtin a face comentarii ofensatoare/-nu ati intervenit,nu ati participat.Foarte bine ca va implicati.
2.Stabiliti voi o alta regula (de exemplu,cel care a dat un raspuns sa se abtina 24-48 de ore) ori sa nu raspunda la urmatoarea postare - iar regula moderatorului va fi respectata.Am pus problema (in jocul de la animatii) dar moderatorul a purces pe pct.1.
Personal,consider ca un joc in doi-TU postezi EU raspund,zile in sir,poate descuraja pe un eventual forumist interesat sau poate fi apreciat ca un fel de aranjament.Nu au fost acordate raspunsuri ori,din alte motive,jocurile au fost reluate in acest cadru.
3.Raspuns sec-Victor-raspunde cine stie/pune cine are-se poate verifica.

4.Namaste,drept raspuns la intrebare (care contine evidente insinuari,fara de rost)-ai mai jos filmul in cauza-complet/vazut-aici-(poate fi urmarit de toti forumistii)
https://www.youtube.com/watch?v=UaIXUXdYthA

5.rog sa postati voi/si sa comunicati eventuale noi reguli.

Last edited by victor_homescu : 21 Jan 2018 at 08:43.
victor_homescu is offline   Reply With Quote sendpm.gif