View Single Post
Old 05 Dec 2015, 19:35   #12
mirodoni
Guru
 
mirodoni
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bucuresti
Posts: 439
Send a message via Yahoo to mirodoni
Originally Posted by Optimvs2002:
Facem asa: intai reusesti sa-mi scrii corect numele, ca vorba aia, nu e greu , pe urma il pomenesti si tu pe al tau, eventual impreuna cu 2-3 vorbe despre tine, ca sa nu fii unul dintre multii bagatori de seama care fac spume pe net la adapostul celui mai deplin anonimat, dupa care iti risipesc punct cu punct toate nedumeririle.

@ Optimvs,
Aici toți suntem anonimi.
Tu nu ți-ai pomenit aici numele, împreună cu 2-3 vorbe despre tine, ca să-mi pomenesc și eu numele, cu 2-3 vorbe despre mine.
Cât despre spume, uită-te în oglindă.
Nedumeriri, nu am. Singura pe care o aveam mi-ai risipit-o deja: nu te pricepi la filme.

Reproșuri se pot face filmului „Aferim”, au făcut și alții, unele le găsești la topicul inițial, semnat LUTARIM, pe care l-ai ocolit cu bună știință, dar nu avea rost să le repet eu aici.

Originally Posted by Optimvs2002:
Totusi, cred ca e momentul sa pasesti clar peste nivelul "cosmin742000" daca e vorba sa purtam o discutie argumentata, nu?

Atâta timp cât consideri că nivelul tău este atât de... superior, atenție la punctele de suspensie, încât te apucă amețeala când te uiți în jos la nivelul nostru, discuția nu mai are rost.

Last edited by mirodoni : 05 Dec 2015 at 19:40.
mirodoni is offline   Reply With Quote sendpm.gif