View Single Post
Old 03 Dec 2014, 09:04   #200
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Originally Posted by Liviu-:
Inca lipseste subtitrarea, inca o asteptam. Filmul asta e primul pe watchlist de cand a aparut la Venetia acum un an si ceva (de fapt de ceva mai mult timp, iar pt o perioada s-a suprapus cu Winter Sleep asteptarea).

Si eu le astept pe amandoua cu mare interes, desi nu sunt fan al nici unuia din autori. Dar din ce am aflat despre aceste 2 titluri cred ca sunt sanse ridicate sa imi placa.

Originally Posted by Liviu-:
Nu cred ca-i chiar corect sa tragi o concluzie doar pe baza a doua persoane de aici.

M-ai inteles gresit. Am spus ca Judex si Pitbull doar mi-au confirmat ca am avut dreptate sa fac o separatie intre "viata pe forum" si viata reala nu ca ei ar fi cauzat-o. Chiar daca cei 2 (si toti forumistii) ar fi fost caractere impecabile tot la fel as fi procedat. E un instinct de self-protection (care a devenit mai pronuntat de cand am devenit sot si tata). Asta nu inseamna ca nu mi-ar fi placut sa pot participa la forumeeting-uri (distanta si timpul au fost piedici) si sa pot discuta cu voi si in afara forumului. In fine, ma opresc aici, ca ne departam de turneu.
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif