View Single Post
Old 21 Feb 2014, 17:56   #128
bitter_moon
Senior
 
bitter_moon
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 112
Originally Posted by MikkaelWolfganger:
Well,exista buton de report daca te deranjeaza comentariul respectiv(e o patratica albastra).Daca as sta sa pun aici fiecare user si fiecare comentariu care este suspect de "discreditare a site-ului", as face din topicul asta rival de seama pentru "Asculta,Noteaza,Posteaza". .Ca nenea asta mai sunt o gramada si stalpul infamiei, ce se vrea topicul asta, nu cred ca ajuta in nicio privinta, pe cand butonul ala de report pare destul de eficient.

MW, poate ca pe tine nu te deranjeza limbajul licentios, dar eu nu il accept. Este modul meu de a lua atitudine si nu cred ca este dreptul tau sa mi-l contesti.
In afara de asta, nu stiu de ce trebuie sa detina suprematie pe site topic-ul mentionat de tine, pentru ca eu il consider si mai inutil cinefililor decat cel initiat de mine. Daca notarea s-ar face in functie de calitatea muzicii, poate ca as avea consideratie fata de idee. Dar o privire aruncata acolo m-a convins ca notele se pun in functie de simpatia sau interesul fata de utilizatorul pe care trebuie sa il notezi, in fata acestor interese nici macar gustul personal nemaicontand . Este cel mai libidinos mod de notare pe care l-am intalnit in viata.
Mai ai ceva de adaugat ?
bitter_moon is offline   Reply With Quote sendpm.gif