View Single Post
Old 15 Oct 2013, 09:09   #3361
Tyson_Kyd
Senior
 
Tyson_Kyd
 
Join Date: Jul 2012
Posts: 104
Originally Posted by MikkaelWolfganger:
Bai te-as intelege cand dai cu avioneli d-astea, de-ar fi ceva cu adevarat de inteles.Nu e ca si cand Cedry2k sau nu mai stiu eu care hip-hoper de underground(cum iti place matale sa ii botezi) ar da inainte cu versuri de o profunzime nebanuita.Sunt cuvinte pe care, fie vorba intre noi, daca le intelegi si pricepi tu, le pricepem si le intelegem si noi.Termina-te cu aerele aste de superioritate si de mare dezlegator de intelesuri ca nu impresionezi pe nimeni.Poate merge la tine la scoala, cu pustani de varsta ta, dar nu aici.

Sa nu incerci cumva sa zici ca ce ai scris nu are legatura cu Cedry2k si cu ce a scris chucky, ca nu te crede nimeni.

Inteleg foarte multe, dar nu inteleg cuvantul avioneli . Ce vrea sa insemne acest nou cuvant, "avioneli" ) ? Ma mai amuz si eu cand aud o astfel de bomba, perla sau "afirmatie", atunci cand vine de la "cineva" de nivelul lui Wolf . Nu am niciun fel de aeree in mine Wolf, sau poate ca am si se numesc gaze lacrimogene . Vrei si tu o portie ? Mesajul de mai sus nu are legatura cu Cedry2k, are legatura cu chucky . Nu ma intereseaza daca nu-i place Cedry2k sau daca-l jigneste, fiecare cu parerea lui, ma enerveaza afirmatiile sale fara sens . Dupa cum ai spus si tu Wolf, nu sunt pe acest site sa te invat pe tine sau pe altii ceva, daca am pus si eu muzica mea favorita ca sa auda si restul lumii, sau daca las un mesaj pe forum ca cel de sus asta nu inseamna ca vreau sa te invat ceva ! Cum poti spune : "mă enervează că încă se pupă moaşte." ! Frate, oamenii aia sunt saraci lipiti, traiesc dupa o zi pe alta, vad tot raul ce-i inconjuara, singura lor speranta este Dumnezeu . Sa zici merci ca nu esti macar o zi in locul lor !

Last edited by Tyson_Kyd : 15 Oct 2013 at 09:12.
Tyson_Kyd is offline   Reply With Quote sendpm.gif