View Single Post
Old 31 Jan 2013, 14:19   #4713
Kriss_Kringle
Guru
 
Kriss_Kringle
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,664
Un punct e mai bun decat nimic dar apararea alor mei e terci.Dupa ce s-a accidentat Gibbs si a intrat Santos,am realizat ca o sa fie bulevard pe partea lui.
E asa de slab ca nici la o echipa care se bate pentru evitarea retrogradarii in Liga 1 nu ar face fata.

Golurile lui Liverpool au fost destul de norocoase dar au tot avut ocazii in prima repriza,dupa care s-au bagat la cutie in a 2a.
Arsenal regreseaza sub comanda lui Wenger de la an la an.Mosu' pur si simplu nu e in stare sa scape de petardele din lot si sa imbunatateasca apararea aia de cascadorii rasului .

Ma uitam aseara in acelasi timp la Real-Barca si la Arsenal-Liverpool,iar cateodata erau momente cand vedeam o ratare imensa in primul,ca dupa cateva secunde sa fie alta ratare in al doilea.

Varane daca mai prinde meciuri,cred ca in 2 ani o sa fie o stanca in apararea lui Real iar Iniesta are un control asupra mingii care-l face absolut irezistibil.
Nu imi trece prin cap nici un alt jucator care sa dribleze asa de bine,fie pe spatii mici sau mari.
__________________
I adore simple pleasures. They are the last refuge of the complex.
Kriss_Kringle is offline   Reply With Quote sendpm.gif