View Single Post
Old 18 Nov 2012, 16:42   #108
anaemona
Guru
 
anaemona
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,704
Asia - Heat Of The Moment - 1982

Sper sa nu existe suparari. Daca va asteptati sa avem reguli batute in cuie de la inceput, atunci nu prea ma cunoasteti Pentru ca dinamica voturilor nu a urmat chiar curba pe care o anticipam, in lista sint mult mai putine melodii decit as fi anticipat ca vor fi in total. In plus, ramine intrebarea pusa de victor, care indiferent ca se dau 100 de ani de votare, tot nu se rezolva, asa cum am gindit eu topul initial. Adica, daca ramineau in lista doar melodiile >1 in momentul in care erau 200, ultima nu ar fi putut fi votata pentru ca se elimina din start. Asa ca am zis sa introducem un numar fix de melodii, 150. Cind se atinge numarul 150 se blocheaza propunerile si votul ramine deschis inca o saptamina. Dar am o mica precizare aici.

victor, tu ai 2 mesaje in care nu ai facut o propunere clara. aniela07 tu ai un mesaj. Mai sint citeva locuri in care nu exista propuneri, Mercutio si Namaste care au omis sa propuna si bremen, caruia nu pot sa-i accept oroarea. Am zis ca se accepta melodii cantabile. Daca v-ati uita din cind in cind pe primul mesaj ati mai vedea ce balmajesc eu acolo
__________________
"Bravery is by far the kindest word for stupidity."
anaemona is offline   Reply With Quote sendpm.gif