View Single Post
Old 29 Oct 2012, 22:36   #5
marius_em
Guru
 
marius_em
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 1,211
Cel mai bun serial al momentului e cu siguranta Homeland. Tind sa cred ca e la nivelul The Wire.

Braking Bad si Mad Men vor reveni in 2013, deci asteptam. Va reveni si Game of Thrones, dar nu-mi mai pasa, sezonul doi a fost sub asteptari.

The Walking Dead a iutit putin ritmul, si a devenit astfel mult mai bun. Chiar astept cu entuziasm noile episoade, fata de sezonul 2 cand il urmaream mai mult din inertie.

Dexter a revenit putin schimbat in noul sezon, mai bun decat precedentul. Oricum nu putea sa fie altfel decat mai bun, pentru ca sezonul 6 a fost un dezastru. Noul sezon are potential.

Din premierele din toamna asta, cel mai bun e Last Resort. Inca nu e ceva grozav, dar e cel putin decent si poate deveni mai bun, daca se va dori.
Are potential si Arrow, dar pe langa elementul cool, are si ceva ce enerveaza din primul minut, anume stilul Gossip Girl. Cred ca e facut de acelasi post TV chiar.

Dezamagire totala e Revolution. Nici nu stiu de ce am avut asteptari, e creat de cei care au facut Lost.

Cam asta e grila mea de vizioanare.
__________________
Always look on the bright side of life!
marius_em is offline   Reply With Quote sendpm.gif