View Single Post
Old 02 Aug 2012, 17:48   #612
reivan
Veteran
 
reivan
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 311
Originally Posted by paul_aramis:
pesedac mic şi furios, mai uşor cu revoltatu', că te enervezi şi iară te-apucă diareea de tastatură.

noi ne luăm înfrângerea (în fond nu am pierdut nimic, nu noi suntem ăia care ne-am bătut în piept cu susţinerea populară ş-am cerut aprobare de la popor) şi vă lăsăm vouă victoria. vă lăsăm chiar să vă jucaţi cu ea la groapa cu nisip, da' nu mă întreba până când, că nu depinde de noi, ci de bunicuţă. c-am auzit că e iute la mânie şi cum nu te încadrezi în directive, cum te zboară.

Originally Posted by reivan:
Cand in 2-3 ziare de afara se scria ca nu-i chiar constitutionala suspendarea lui zeus toti au sarit de cur in sus.Acum cand presa dw afara il arde grav pe bsel , graaaav de tot suntem quiet.
ci bagă. ce dreaqu' vă plătesc ăia la partid, doar aşa, de-aiurea?

Originally Posted by reivan:
Oribil e ca pedelaci spun ca noi suntem 22 meleoane.
chiar tu eşti de acord că sunt 22 de milioane. ori poate încă aţi rămas cu declaraţia prostănacului în cap, că ăia de afară nu mai sunt români?


No , paul / a eu chiar credeam ca tu nu esti batut in cap cu batu` da m-am inselat. Spiritul meu de ferentexas-rahova ar vrea sa te injur , spiritul meu de om civilizat ma face sa-ti arat ca esti baut in cap cu batu.
Eu militez p-aci ca suntem 20 de milioane peste tot in lume , peeeeeeste tot si in Guatemala , Sierra Leone si Timbuctu , din aia 20 de milioane , 16 au drept de vot. Understand?

dreaqu`? W__t F ....No , twinsen a mestecat p-aici cand a scris un spaniol care a facut scoala in Romania de rau de guvern & parlament de parca nu ar fi scris 1-2-3 ziare ci toate.
Acum cand pana si germanii spun ca Basescu trebuie sa-si dea demisia e asa linistee..
Du-te amic /. prietena in tara laptelui si suge de la caini , chiar n`ai treaba.

Originally Posted by paul_aramis:
şi de unde puşca mea ştie CNSAS-ul câţi votanţi sunt în România?

şi dacă ăla e numărul real al votanţilor care e în România, atunci ăia 87% la sută sunt deja mult mai puţini... ori poate CNSASu' are dosare şi pentru noi ăştia de afară...

Originally Posted by Redy:
Vrei sa le dai febre pedelistilor cum ca Basescu e cam ca Iliescu ?

nu, le-o dau în bot ălora pe care-i doare-n bască de felul în care mi-am exercitat eu dreptul de vot.
da', nu-i bai, după ce ne-au zis că nu avem dreptul să votăm, acum poate schimbă ciumpalacii PSD (cu sprijinul nemijlocit al ălora care s-au sacrificat şi-au ieşit pe caniculă să-şi bage-n urnă) Constituţia şi ne obligă să votăm. jos băsescu!


Chestia cu jos basescu...bai tu preiei modelul lui Zeus , te sucesti din zi in zi.

Last edited by paul_aramis : 02 Aug 2012 at 18:44.
reivan is offline   Reply With Quote sendpm.gif