View Single Post
Old 15 Jul 2012, 00:37   #316
Redy
Guru
 
Redy
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 676
Originally Posted by Twinsen:
Respect Traian Basescu, cu toate defectele lui cel mai mare presedinte pe care l-a avut Romania vreodata.


AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHBAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHA

Si mai sus ziceai ca nu esti pedelac infiltrat ci doar anti-baubau. Daca sapi destul de mult in pamant, dai de viermi, asta este si cazul actual. Ia-o mai mult ca pe o metafora decat literal. Sclavilor, veti avea in viitor alte ocazii sa mai votati unu ca el dar deocamdata asta o sa se care.

Aveti aer conditionat la sediu sau va da doar caise si apa minerala ?

Originally Posted by danonino:
Originally Posted by Twinsen:
Da, dar vezi tu ca lacrimile lui Base ipocrite sau nu, nu costau nimic Romania. Cand Ponta se duce si e ipocrit la Bruxelles, noi platim pretul.

Cu cata ardoare adopti atitudinea de sclav in fata UE. Romania e un stat national, unitar si suveran. Tie nu-ti place asta, tu vrei sa fii un sclav in fata UE si Romania la fel.


In capul lui e un erou sau ceva. Mai acum ceva pagini era cu Ilici in gura, cu comunistii si cu minerii. Cum ziceam in primul post, pedelacii nu s-au nascut cu gena ironiei pentru ca altfel ar putea discerne ca ceea ce zic este fix ceea ce a dus Romania in rahat si inca nu am iesit cu capul sus de acolo. Incercam si noi dar e greu cu sclavi ca astia care vad din invrajbirea unora impotriva celorlalti ca un razboi ideologic sau ceva. In plus nu le place nici democratia decat cu prag. Ai dracu democrati.

Originally Posted by danonino:
Omar Haissam, omul pe care justitia lui Basescu a reusit sa il evadeze.

In timpul mandatului meu, l-am facut scapat pe cel mai terorist dintre teroristi prinsi pe teritoriul Romaniei.

Sa nu uitam si ultima vizita oficiala a unu sef de stat la Bucuresti, Assad din Siria, ce reusita a fost aia pe plan extern. Aia minunatie, dar a fost cu strategie, a fost pentru Shengen si pentru cresterea leului fata de euro.

La fel si cu centura de siguranta care a fost pompata in mentinerea leului pentru ca romanului ii pasa, nu ca nesimtitii aia de greci. Defapt romanul are putine cerinte, dar se tine de ele precum copilasii de mamicutele lor(care oricum sunt prea multi, da-i dracu de asistati de stat) :
1. parculete pentru copii la fiecare 50 de metri (pe mijlocul strazii ca sa fie xxxxxxxxxxtreme)
2. cosuri de gunoi cate 10 pe fiecare stalp (de preferat cu fata spre strada ca sa simti ca faci un efort si ca esti om bun)
3. banci la soare, ca sa moara ai dracu pensionari mai repede (tot de preferat sa fie in mijlocul drumului intre 4 benzi, poate mai da masina peste vreunu, ale dracu lipitori)
4. borduri la fiecare 2 ani si piscine in sate
5. maieru roz cu pantaloni scurti de blugi
6. democratia, legile europene, indeologiile si lupta cu istoria(pentru ca este convenabil si usor de dat din gura acum, mai greu atunci)
7. cursul leu-euro, poate cel mai important dintre toate; de preferat mentinut cu bani imprumutati si cu o liniste deplina, una ca pe lacul de la Ipotesti, pentru "binele cel mare al poporului". Ia ascultati: http://www.youtube.com/watch?v=BqE85IlDEQE. Ahhhhh, ce bine e. Daca toti am fi mai relaxati, am suporta si mai bine piciorul pus pe gat de PDL si Basescu, si ce liniste ar fi aia. Mai ca te ia somnul..... .......noapte buna.
__________________
Cook Pass Babtridge

Last edited by Redy : 15 Jul 2012 at 01:27.
Redy is offline   Reply With Quote sendpm.gif