View Single Post
Old 09 May 2012, 10:55   #4298
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
libe... de parca la cfr nu sunt oameni violenti. sa fim seriosi ce naiba? dar ai impresia ca la steaua nu sunt ? sau la dinamo? sau la rapid?
imi place ca vezi numai in exterior, dar in interior nu vezi. tu vi sa imi zici ca la CFR sunt numai ingerasi care stau pe norisori nu?

cand am zis de traditie , ma refeream strict la simplul fapt ca U a fost de mai multe ori in primul esalon, in romania, clujul era cunoscut prin U , nu prin CFR.

si sa sti ca fix de asta nu mai vin "fanii" CFR la meci, ca sunt alte persoane care se bat... dar in buc nu e asa? dar in ploiesti? astea sunt orase cu mai multe echipe in prima liga! in ploiesti nu am auzit faze de genu.... nu mergem la meci ca e legea pumnului asta e buna.

oricum, ramai tu si tine cu CFR si sper sa nu va iasa anu asta , sa furati si acest campionat.

stai sa vina frate ghost sa zica si el ce are de zis, pe el in vad un suporter clujean adevarat.
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif