Originally Posted by Fed:
Originally Posted by Malombra:
asta e deja emblematică, dar o pun şi aici.
|
Not on this planet.
Sau, cel putin, nu in satul de unde dau eu submit reply.
|

lasă, bre, dumele astea cu lipsa accesului la nuş ce chestii. şi la sat au net, deci do not serve me that, amigo. în plus, au şi varianta penniless, pentru non-rudele lu patriciu, ca mine. doar nu mă suspectezi de păcacatul capital de a-mi toca_capitalul pe festivaluri internaţionale de film

. de 3 ani încerc să pun ceva deoparte ca să merg la un nenorocit de roadburn şi nem noroc. cred că şi-a băgat satanic squirrel coada.
Originally Posted by Fed:
Aduce parca a un doc scurt vechi mut pe care l-am vazut demult si al carui nume nu-l mai retin, dar nu- s deloc sigur. Mentioneaza sursa please. (Valabil pentru toata lumea - specificati filmul de provenienta din capul locului ca sa-i scutiti pe ceilalti de niste probabile si stanjenitoare cersetorii elucidatorii.)
|
bună asta, dar de cînd e umilitor să întrebi? de cînd e aşa de out-of-this-planet să nu ştii ceva?
imaginea aia e din La bocca del lupo (2009). poate a fost şi în altceva, în vremuri mioritice, dar eu n-am prins .