View Single Post
Old 04 Jan 2012, 21:13   #2104
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
am revenit

Originally Posted by Pitbull:
Nu doar momentan.
Nu dezamägeste nici o clipä!


am revenit din nou!
ce faceti?
uitasem parola.
si mi s-a blocat si contul vechi de email .
pitbul daca vrei tu si poti sa imi schimbi adresa de email pe cinemagia sau sa imi spui te rog cum pot adauga noua adresa de email.
si sa ma adaugi la mesenger daca vrei .este aceasi dar fara "e" la final
.
am avut si momnete bune si mai putin.m-am chinuit cu alimente inneregula cativa ani.nu stiu ce pun ,otravuri,substante nocive,substante noi care dau diferite stari ,am inceput sa uit putin tot din cauza lor.nu stiu daca este ceva special pt mine sau general.iar la supermarket am contatat acelasi lucru.sau au marfa special pt mine.nu mi-am dat seama de acest fapt.eu am luat-o personal.
pe langa faptul ca eu am trecut peste diverse situatii.acum si catelul meu ieri a scapat dintr-una.
la semafor pe culoarea verde cand am traversat a venit una B-123-DNA si a intrat cu masina in catelul meu.
m-am enervat ,ca am crezut ca gata cu catelul meu,si am tras o palma in parbriz dar nu s-a spart ,mai rau m-a durut pe mine.asa m-am descarcat eu.apoi m-am calmat cand am vazut ca catelul s-a ridicat si nu a patit mimic.doar s-a speriat putin.,a bucur ca are ingeri pazitori.
mda.
mie CIUBOTARIU M.si MIHAELA str marasesti nr161 ,email ciubotariu.m@hotmail.com,tel 033481997 mi-a facut o pagina de internet cu reclama negativa pe internet cu lucruri neadevarate,numai miciuni,incercand sa imi creeze prob. aveam un site cu diverse lucrari si nu i-am facut ei o lucr.si deci nu isi nu stiu pe email ce am discutat si mi-a facut sesizare la politie pt fradua si a mai scris diverse minciuni.dar trebuie sa se rezolve situatia in favoarea mea si sa fiu lasata in pace.si apoi voi vedea daca e sa o dau in judecata pt prejudicierea imaginii mele.
ma bucur pt cei care mi-au citit cartea sau topicul si au fost placut incantati.
si va doresc la toti sa avem un 2012 mai bun,sanatos ,cu bani multi si fericire ,tot ce ne dorim de bine!si sa avem parte de tot ce este frumos si bine.sa fim sustinuti si ajutati,salvati si sa ne mearga bine totul.
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif