View Single Post
Old 23 Nov 2011, 23:20   #267
AndreiStefan
Guru
 
AndreiStefan
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 325
Originally Posted by White1:
Originally Posted by AndreiStefan:
Si ca sa fiu un pic on-topic...intr-o haita de caini mai sper ca n-or sarii toti pe mine...dar in una de fatalai, nu stiu la ce sa ma astept...oricand pot sarii toti sa ma su...pardon...mulga!
Ohh, acum inteleg ce cauti pe forum.
Sa nu vorbim de cine alimenteaza albia de porci pentru ca eu stiu un singur user care se baga in absolut orice conflict care apare aici.
Intreaba-te daca ai macar doua posturi consecutive in care sa nu fi jignit pe nimeni.

Greu mai apari!

Am impresia ca am ratat destule conflicte...mai ales cele cu tente de gay...dar daca a fost unul catusi de putin interactiv, nu ezita sa ma indrumi catre ele.

Din punctul meu de vedere, nu conflictele sunt o problema intr-un subiect ca acesta, atat timp cat taberele sunt impartite relativ egal(nu 3 limbisti de genul tau/Liviu contra unui singur user) sau ideile expuse contin ceva mai mult decat o dejectie verbala exprimata in 3 cuvinte, ce e deranjant e faptul ca tu si multi altii ca tine, propagati un stil pervers/monoton si lipsit de personalitate/originalitate/credibilitate de a comunica.

In subiectul asta n-am intervenit pentru a sustine o cauza/idee sau pentru a ma lua de "partenerul tau de dans" cu un scop precis...am spus nu odata, ca nu suport "oile", dar mai ales Ciobanul. Cand iti vad prietenul cu al sau avatar "emoficat" servind dejectii verbale in 3 cuvinte,"sublime" ca vantul in cucuruzul ce i-a batut in geam nestigherit, ma apuca o pofta teribila de a-i delecta privirea cu cateva ganduri "placute".

Promit ca am sa incerc sa nu trec bariera de 2 posturi consecutive fara a te/a va "alinta".

Originally Posted by Liviu-:
Uh, ce destepti suntem noi, ne luam de greseli de tastare. I are genius. De ce va ascundeti dupa generalizari, spuneti pe nume, care imi sunt acolitii? Nu stiu de unde le scoateti, pe Andrei il inteleg in confuzia lui ca e mai nou si se ia dupa altii fara sa-si dea seama ca persoana respectiva sufera de o criza acuta de paranoia.

PS: Vezi ca ai scris "sarii". Cum se poate asa ceva? Chiar tu?

Nu te simti gay daca nu impleticesti limba romana cu limba engleza? Ca sa-l subliniez pe al tau limbist(uite unu mai sus ), chiar nu poti formula 2 posturi consecutive fara a ne delecta cu replici din desene animate? Mai schimba limba ca te-a lins destul engleza.

M-ai prins cu "sarii", din moment ce am comis-o de 2 ori...ce sa mai zic...mi-a placut gramatica cum iti plac tie femeile.
__________________
But I, being poor, have only my dreams. I have spread my dreams under your feet. Tread softly because you tread on my dreams.
AndreiStefan is offline   Reply With Quote sendpm.gif