View Single Post
Old 14 Nov 2011, 12:33   #10
aniela07
Guru
 
aniela07
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 656
mai, cauciucurile mi le pot cara si eu (pe cauciucurile mele de vara). dar multumesc pentru intentie. normal ca nu dau o bere per cauciuc ca trebuie sa conduci. daca vrei, iti dau fara alcool ca sa se oftice ficatul ca esti un profitor, na!

iar daca imi da cineva cadou 4 cauciucuri de iarna, credeti ca m-as supara??? uite, de asta nu-mi plac mie cadourile. ca mereu primesti chestii de care nu ai nevoie. cadou trebuie sa dai chestii utile: lavabila, cartele de incarcare la telefon, haleala/bauturica rara, carti, albume de arta (astea doua numai daca stii despre ce e vorba in propozitie, ca sa nu vina nimeni la mine cu la cumparaturi cu sora mea, ca-n secunda 2 trag o criza de nervi, pai ce-i asta!). nu un buchet de flori si o bluza cumparata cum s-a nimerit.

pai e o problema: daca dau pe google, gasesc cauciucuri pe la 270 (in stoc, alea ieftine nu mai sunt).

daca intreb pe cineva din Bucuresti, asa cum m-ar intreba cineva pe mine acum (ca am facut cercetari intre timp), ma astept sa-mi spuna: frate, e o vulcanizare cum vii de la Obor pe Mihai Bravu prima pe dreapta (se vede de pe bulevard), unde cauciucuri noi 155/65/P13 + montat, echilibrat etc. sunt 880 RON.
sau : vezi vulcanizarea de langa targ vitan, e un arabel (pare de incredere) cica aduce vineri la 100 buc. (resapate), dar nu intra si montatul, echilibratul etc. in pret decat la cele mai mari (de la 175 in sus).

chestiile astea nu sunt pe google. ti le spune cineva care a bantuit prin oras dupa cauciucuri de iarna.

si voi de ce nu-mi spuneti ca aici, chiar daca se numeste Bursa, unde intreb si primesc raspunsuri despre ce caut/vand nu e bine sa incep thread-uri din astea ci dincolo (desi e in totul despre filme, se pare ca nu are importanta) unde mi-a aratat dragonfly? (multumesc, ma belle)

sunteti niste insensibili.

Last edited by aniela07 : 14 Nov 2011 at 12:39.
aniela07 is offline   Reply With Quote sendpm.gif