View Single Post
Old 25 Mar 2011, 09:05   #311
princess_peach
Guru
 
princess_peach
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 335
Originally Posted by indiferrent:
Originally Posted by princess_peach:
Da, asa este! Dar totusi pentru asta s-a deschis topicul, nu?....
Da, pentru amuzament..presupun?Sunt de acord, dar am urmarit topicul si sunt unii care se oripileaza atat de tare incat i-ar spanzura.Sunt convins ca multe din comentarii sunt aparente foarte inselatoare.Nu zic ca pot fi nu stiu ce genii in spatele lor) si ma amuz si eu cand le citesc, dar ma gandesc la cateva persoane pe care le cunosc, care nu stiu mare lucru despre filme, care probabil s-ar exprima groaznic intr-un comentariu scris si totusi sunt oameni care "merita sa traiasca pe lumea asta" din multe alte puncte de vedere.Sunt convins ca toti avem cel putin un prieten, o prietena, poate o ruda, chiar un parinte care nu are atat de multa scoala si totusi e un om extraordinar.Nu vreau sa pozez in Gica aparatorul si binefacatorul, comentariile sunt penibile, comice si ideea topicului e minunata, dar sunt unii care exagereaza si nu reusesc sa priveasca situatia de la nivelul pe care presupun ca-l detin.In fine...poate exagerez si eu neintelegand unele glume.
Da, normal! Oricum, eu nu ma refeream numai la faptul ca nu pot scrie bine un comentariu pentru un film (lucru pe care nici eu nu l-as face foarte bine, avand in vedere faptul ca nu am o cultura cinematografica grandioasa si nu stiu chiar toate aspectele pe care trebuie sa le am in vedere), ci la faptul ca nu stiu sa se exprime deloc, in niciun fel de convorbire!...Sunt multe exemple mai sus, in topic.
princess_peach is offline   Reply With Quote sendpm.gif