View Single Post
Old 21 Feb 2011, 13:53   #12
iiii
cu 4 de i
 
iiii
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 2,886
Originally Posted by danonino:
Ce mentalitate de rahat. Sincer.

Daca e copiata, ce? Nici nu s-a dat ca fiind originala, ba chiar au spus si in promo ca e copiata si facuta dupa un model. Nu mi se pare nimic rau in asta.

Si nu te-a amuzant siguranta de sine a aluia care canta penibil si se misca la fel de penibil? Mi s-a parut hilar modul in care acuza logistica pentru lipsa lui de talent. Pe sistemul: "Uite un prost, hai sa radem de el!"

Prietene, un orizont mai larg... Au venit niste travesti hidosi, imbracati in dive, care au inceput sa "danseze" pe scena. Guess what? Pe mine m-au distrat. Si nu consider a fi o reprezentatie slaba avand in vedere ca nu au lasat publicul indiferent. Ei/ele si-au propus sa amuze o sala intreaga, ghici ce? Au reusit.

Nu inteleg de ce trebuie acuzat ProTV ca scoate emisiuni pentru audienta. Ce ai vrea sa scoata? Documentare despre istoria razboiului de tesut? Conopida, incotro? La dracu'! Deschide o carte.



tu te integrezi direct in romanii dependeti de idioteniile din mass media, cred ca mai bine ai deschide tu o carte, deoarece tu esti cel care e de acord cu rahaturile televizate. Banuiesc ca esti dependent de Libertatea si Cancan. Nu demonstrezi decat mediocritate si lipsa de respect fata de tine. Oglinda unei societati e mass media, si uite ce place la roman!!! Referitor la aia cu travestitii... daca te-a amuzat inseamna ca esti praf... iti recomand sa te faci si tu. E a doua oara cand dai cu bata in balta, prima data cu snowalker si cu jucariile de craciun, vezi ce vorbesti ca nu toti sunt la fel ca tine ok?
__________________
Când pescărușii îl urmăresc pe năvodar, este pentru că își închipuie că vor fi aruncate sardine în mare.” Eric Cantona
iiii is offline   Reply With Quote sendpm.gif