Thread: Oscar, 2011
View Single Post
Old 08 Oct 2010, 22:30   #15
dragonfly_drk
Guru
 
dragonfly_drk
 
Join Date: Aug 2010
Location: Cemetery
Posts: 2,940
Originally Posted by Federico:
Originally Posted by dragonfly_drk:
ce e frederico?... romanii nu pot sa castige Oscarul pentru ca sunt: ... ROMANI?... sau RROMI? (cum sunt catalogati de italieni)... sau de ce?
1. federico, nu frederico
2. virgula dupa "ce e"
3. abuzezi rau de punctele de suspensie. inceteaza!
4. majuscule folosite nejustificat
dar sa trecem peste asta...
ce incercam eu sa sugerez e ca s-ar putea sa exista totusi o diferenta intre un artist si un cal de curse...

WTF! esti cumva profu' de romana si nu stiu eu?... uite.................. pun cate puncte vreau eu................................... si cate majuscule: FEDERICO........................ NUME DE PROTAGONIST DE TELENOVELA........................................ ... amu' i mai cald afara sau am scapat iar o virgula?

dar sa trecem peste asta. si ajungem la asta:

Quote:
- oscarul e o aberatie penibila care: sau ma amuza foarte tare sau imi provoaca scarba si greata sau ma lasa rece precum azotul lichid

asta e parerea ta si nu te-a rugat nimeni sa ne-o impartasesti. imi cer mii de scuze. am scos emoticoanele alea de toata coma din pstul tau, nu de alta dar nu isi aveau rostul. si daca tot ai o parere proasta despre Oscar, de ce o spui acum cand sunt si romani implicati? n-ai putut sa iti expui parerea inca de cand ai inceput sa o ai? sau ai ceva si cu romanii. ca vad ca numele tau e de origine aaa aaa aaa spaniola (?) sau de care o fi, ca nu ma pasioneaza
__________________
music is created by the space between the notes not the notes themselves.
dragonfly_drk is offline   Reply With Quote sendpm.gif