View Single Post
Old 07 Sep 2010, 19:00   #26
Ipu
Discipolul Diavolului
 
Ipu
 
Join Date: May 2009
Posts: 1,980
E' finita la commedia! (IPU2000)

Secvența de despărțire...

(primele nouăzeci de secunde fiindu-le dedicate special unei colege – se știe ea! – care trece pe 38 [număr atomic] și celor doi principali parteneri de hârjoneli forumistice ai ei - „i-a dus pe toți idiotul și tâmpitul sa(i)tului” dar s-a săturat și el )

Patimile, moartea și învierea lui Ipu






Și-au dat concursul:


...precum și alți actori și figuranți. (Vă las tuturor plăcerea de a-i identifica.)



Necruțătoarea „opinie publică”



Le mulțumesc călduros junei R. și celorlalți prieteni care m-au susținut și mi-au făcut existența de aici mai ușoară și mai plăcută.


Între 3 aprilie și 7 septembrie 2010 am postat în medie aproape 13 mesaje pe zi. Forumul mi-a consumat timpul așa cum nicio altă activitate „recreativă” n-a făcut-o în aceste peste 150 de zile de foc aproape continuu. Iată de ce cred că e momentul să îmi iau zborul către casă. Din când în când am să vizitez saitul Cinemagia, poate uneori am să mă și conectez la contul meu, dar nu voi mai citi forumul.
Știu că încă de mâine voi intra în sevraj, dar până la urmă am să-l depășesc eu.
Ah, ce liber am început deja să mă simt!


Rămas-bun!



Faceți cu mâna!
__________________
„Iubirea" e un cuvânt şi-atât. Există şi cuvinte care nu au un sens anume, ci reprezintă numai o alăturare de sunete.

Last edited by Ipu : 07 Sep 2010 at 20:00.
Ipu is offline   Reply With Quote sendpm.gif