Thread: Survivor
View Single Post
Old 08 Mar 2010, 22:58   #60
moltisanti88
Guru
 
moltisanti88
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Posts: 360
Desi mi-as dori sa revad cativa dintre concurentii din sezoanele anterioare (mai ales pe Brian din sezonul 5 ) revenind intr-un potential al treilea All Stars, cred totusi ca in urmatoarele sezonae 10 sezoane (sper sa mai fie cel putin atatea - desi cineva zicea ca show-ul asta nu va avea sfarsit la cat de mari ratinguri si la cati fani are) vor fi alte personaje si alte twist-uri. Daca ti-am spus ca primele 10 sezoane sunt clasice, iar urmatoarele sunt moderne, urmeaza sezoanele 21 si 22 care intra intr-o alta epoca . Cel putin asa vad eu serialul asta. Vor fi cu siguranta alte twist-uri si alte locatii. Gen, oameni care se cunosc in realtiate, frati, prieteni, sot si sotie care intra in joc fara sa stie ca si restul sunt in aceeasi situatie...si chestii de genul, sunt sigur ca producatorii se vor gandi la ceva.

Da, Danielle, Courtney, Sandra si Tyson nu prea au zis multe, probabil ca vor ajunge departe. La fel cum l-au editat si pe Brett sezonul trecut. Omul invizibil 10 episoade si deodata e aproape castigator.

Nu cred ca m-as razgandi in legatura cu spoilerele. Nu as vrea sa aflu castigatorul sau macar finalsitii, prefer sa astept si sa fiu surprins, fie placut fie neplacut. Sunt constient ca sunt sanse foarte mici ca preferatii mei sa castige. Apropo, tu stii cine va iesi in fiecare episod?

Si mai am intebari : Crezi ca in episodul urmator, sau intr-un episod apropiat, vor fi eliminati mai multi decat un jucator? Si inca ceva , ai vazut in preview-ul episodului trecut ca cineva iarasi va solicita interventia medicului, cine crezi ca e, si crezi ca va ramane in joc dupa accident?
moltisanti88 is offline   Reply With Quote sendpm.gif