View Single Post
Old 01 Feb 2010, 12:04   #12
HATER
Junior
 
HATER
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 65
Gaymeriiiiii !

pentru ca am calculator dinainte sa stiu sa citesc probabil am jucat muuuuult prea multe jocuri..
inafara numarului mare de console am inceput cu prince of persia la 6 ani..

dar un joc singleplayer mi sa parut tot timpu depashit si dupa un timp plictisitor..
asha ca printre primele jocuri jucate cu adevarat au fost warcraft, starcraft si binentzeles quake-urile care mau introdus in lumea fps-urilor
(nam mentionat doom, heretic sau duke nuke'em pentru ca nu am prins sa joc asha ceva pe lan)

de la quake am trecut ushor la half life apoi la counterstrike renuntand pentru mult timp la strategie in multiplayer..
inafara de cs am jucat PRO: ut,q3, medal of honor, call of duty (maniacii clan care stiu ca e destul de mare acum) am aim

o perioada am pierduto in diablo 2 cred ca unul dintre cele mai bune rpg-uri facute vreodata..

cam de 1 an cautam un mmorpg de calitate dar fara $$$$ pe luna asha ca mia recomandat un prieten world of warcraft (pe care vroiam sa il incerc de mult) pe un server cu romani (e cel mai distractiv sa vezi prostia de pe .ro)
acum vreau sa ma mut pe lord of the rings mmorpg (imi place mai mult ce a scris tolkien decat o poveste blizzard)

mentionez ca nu sunt un game nerd.. joc maxim 1 ora sau 2 pe zi in weekend
jocul meu preferat ramane Traktor Scratch Pro ! ! !

Last edited by HATER : 01 Feb 2010 at 12:19.
HATER is offline   Reply With Quote sendpm.gif