Thread: Summer crush
View Single Post
Old 05 Jan 2010, 20:48   #6
manwithamoviecamera
Banned
 
manwithamoviecamera
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 474
Originally Posted by Windom:
M-am enervat dincolo asa ca pun aici de un nou thread. Dupa cum zicea cineva "I'm getting two things right now - pissed off & curious"... Asa ca, hai sa amintim aici actorii / actritele pentru care aveti (ati avut) o "slabiciune". Sint acei actori / actrite pe care ii urmariti in fiecare film in care apar. Chiar daca filmul e o duda, va uitati (vinovat) la el doar pentru respectivul / respectiva.
E o diferenta fata de un actor preferat, pe care il apreciezi in primul rind dupa cum joaca. Slabiciunea sa zicem ca tine mai mult de look (ori de instinctele primare )
Asadar, incep eu:

Jessica Biel, Kate Beckinsale (care intra si la actrita preferata, dupa cum spuneam, stie sa joace), Keira Knightley, Kristen Stewart, Scarlet Johansson, Sienna Miller, Alyssa Milano (care mi-a bintuit visele adolescentine...
windom, e cam jenant topicul. ma ashteptam la mai mult de la tine. ca sa nu zic ca ai nishte gusturi la femei cel putzin superficiale.sper sa nu te ofensezi. toata adunatura asta de actoricese inodore, incolore, it's torture for me.
manwithamoviecamera is offline   Reply With Quote sendpm.gif