Thread: Summer crush
View Single Post
Old 05 Jan 2010, 16:09   #2
miercuri
Guru
 
miercuri
 
Join Date: Jan 2008
Location: internetz
Posts: 2,063
Asa sunt eu Alexander Skarsgard, fiul lui Stellan. Nu prea isi arata pedigree-ul in rolurile pe care le alege, dar este jaw-dropping de frumos. Toata vara am salivat dupa el in True Blood.
Mai sunt vreo doua seriale la care ma uit aprope numai pentru eye-candy: Supernatural (Jensen Ackles si mai nou Misha Collins) si Vampire Diaries (Ian Sommerhalder).
Hugh Jackman se situeaza cam tot pe acolo, pe cat a fost Australia de stupid, pe atat de bine a arata el calare.

Mai sunt aceia care au inceput ca summer crushuri si pana la urma s-au dovedit a fi relatii solide de lunga durata, care implica o admiratie foarte mare si pentru talentele lor actoricesti: Cillian Murphy, Gael Garcia Bernal, Javier Bardem.
Undeva la granita e si James McAvoy, care imi e extrem de simpatic, poate sa joace bine in general, dar nu mi se pare chiar de nivelul lui Cillian/Gael. Initial mi-a luat ochii in Last King of Scotland.

edit: m-am uitat asta vara la o porcarioara de comedie romantica suedeza, numai pentru ca de acolo provenea giful asta:

Last edited by miercuri : 05 Jan 2010 at 16:14.
miercuri is offline   Reply With Quote sendpm.gif