View Single Post
Old 01 Jul 2009, 09:51   #951
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by Mistah J:
Originally Posted by illotempore2002:
Hale,

we will be waiting for you here, in caz ca esti deja banat, sa nu suferi, da? we love you

@StefDo - uf, umbla atatia nebuni pe forumul asta, tocmai pe hale l-ati gasit ? avea si el o slabiciune pt Keep, nu mai poate omul sa aiba o antipatie in ziua de azi (culmea e ca si mie mi se paruse ca incepusera sa se inteleaga si comunicau)
Pe keepwalking? Tu n-ai citit ce mi-a „dedicat" mie. Halefantul ăsta are nevoie de mai mult decât de o 'debanare'. Poate de o „depanare" a tractoraşelor şi motoraşelor care îi bârâie prin cap, căci se pare că se scurtcircuitează din orice sub armura aia de roboţel virtual.
„Fixist" zici? Tipu' e caz clinic în toată puterea cuvântului.
Originally Posted by Pitbull:
it's the most appropriate, ca un päcälici eggless ca Ambrablurica sä fie sprijinit de o revolutie a ovarelor!
Iar o zbârcişi cu engleza... Şi tot nu merg culorile să se poată sublinia greşeala...
Cand aveti de gand sa-l banati pe MistahJ? Are nu stiu cate clone si jigneste pe toata lumea,peste tot(la Joc virtual,de la el a inceput totul,la topicul cu LMA,ALS,oriunde.Cere atentie,voia sa fie moderator la animatie,dar nu face deact sa jigneasca userii(Halebardul,ALS,eu,Pitbull),si nu posteaza cine stie ce.
PS: ma oripila avatarul lui unde se dase cu ruj,ca joker...
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif