Thread: "Twilight"
View Single Post
Old 11 Feb 2009, 12:27   #19
deea_bluesky15
Novice
 
deea_bluesky15
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 18
Originally Posted by buticut:
Originally Posted by deea_bluesky15:
mie una mia placut filmul , si kartile sunt kam ...dificile...mai bn o lasa tetralogie, desi povestea nu o sa fie completa

:shock: Could someone please translate this? Pai daca o face 'tetralogie', nu inseamna ca va cuprinde toate cartile? Not that I'm interested, dar parca sunt 4 carti...
Eu m-am multumit sa vad doar trailerul,care mi-a lasat senzatia ca ar fi scris 'chick flick' pe fiecare mm patrat al sau. Am intrat intr-o perioada in care nu am chef de asemenea filme,asa ca ii spun...pas .

TETRALOGIE este exact ceea c am vrut sa spun. Aik sa nu mai incerce sa ecranizeze a patra carte "Breaking Down". Eu una am citito (in engleza, in romana cred k o sa fie si mai catastrofala) si nu mias putea imaginao ecranizata vreodata, dar poate se gaseste un regizor q mai multa imaginatie dekat mn. Am spus "sa o lase tetralogie" pt k am citit p undeva (nu mai shtiu unde) k sar fi semnat deja si pt eclipse (a treia carte), ba kiar k ar putea fi filmat in paralel q new moon (doamne fereste , k cn shtie c iese dn tokanita aia). Sper k aqum team lamurit. Dak nu iti mai explic odata k nu ma supar , desi nu prea ma pricep la asta...hai k am scris destul :hmm:
deea_bluesky15 is offline   Reply With Quote sendpm.gif