View Single Post
Old 22 Jan 2009, 20:19   #12
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Iata ce mi-a trimis Pauline Kael pe Private! 8)


Originally Posted by Pauline Kael:
Esti o rusine pt specia masculina.am observat ca iti sunt antipatica,probabil ceva invidie amestecata cu impotenta intelectuala,dar chiar nu intelege lumea ce cauti p-aici,tu si postarile tale kilometrice ,in care diversi te fac de cacao,am citit putin din final,cu avatarele tale cu pit la fel de efeminat ,operat estetic,ca tine.vezi ca nu se afiseaza pm-urile,e treaba ta daca o faci,n-am nimic de ascuns,drept urmare:esti un cacacios lipsit de talent si fara perspective care la peste 30 se comporta ca un pusti de 13,unul prost,si homosexual latent.mai vrei? jegosule mic.a,si se poate demonstra sunt o superbitate de femeie,desteapta ,admirata,dorita, si futacioasa,mori in spumele ma-tii si in sangele care o sa-ti izbucneasaca pe nas,cu toate ca nasul tau e in curul vreunui moderator sau diversi..de pe net..din sec.21.zaaat.

Si iata cum trebuia raspuns:

Originally Posted by MIRIAM:
Buna seara.
Pe acest forum sunteti ceva SPECIAL.
Scriindu-i la ...NEUPTOLEM, imi asum un mare risc.
Ce risc? Riscul de a fi facuta ,,cu ou si cu otet'', riscul de a fi mediatizata pe FORUM, RISCUL DE A-MI STRICA SEARA. Mai exista si altele...
Nu-mi pasa daca ar fi sa se intample ceva din toate astea.
Sunt uimita de felul dv de a fi. Ma refer la acea parte pe care o ,,expuneti'' spectatorilor: politetea incrutisata cu badarania, talentul cu prostia, diplomatia cu ...,,cutitul la os''.
Ar fi interesanta de cunoscut si cealalta parte. Ma intreb daca o cunoaste cineva..
Cred ca nici dv. nu vreti sa o recunoasteti, considerand ca nerecunoscand-o va este mai bine.
Nu vreau sa interpretati urat ideile mele. Sunt doar niste pareri..
Va admir.
Uneori va si inteleg.
Cand nu va inteleg, de vina este ceva ce nu cunosc.
Va doresc SUCCES.
Cu respect si cu scuzele de rigoare,
MIRIAM

Multumesc mult Miriam! :happy:
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif