View Single Post
Old 22 Jan 2009, 17:00   #9
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Da, Supastar, sunt oligofren.
Acum, in clipa asta, ma intreb ce se schimba inainte sa recunosc.
Sau de ce simti nevoia sa-i spui unui oligofren ca e oligofren..Ii spui unui orb ca e orb? Ii spuim unuia caruia i s-au amputat ambele picioare ca nu le mai are? Ii spui cuiva drag pe patul de moarte ca...

La Poezii pt pereti, corect! 8)
M-a enervat atitudinea lui mult prea prietenoasa, bai, dk eram in 1999 si abia aparuse mircul, mai ziceam, dar acu'...eu nu am nimic cu baiatul ala, serios, chiar mi-e simpatic, e un tip de treaba, no? dar de ce sa-mi impart intimitatea cu el??? Dk imi propunea sa ma vad doar cu prietena lui...
In rest e O.K.

Asa, si? Nimic. Asta e ideea. Ca nu am facut niciun rau! Foarte bine punctat de films4all!

Bravo Mistah J! Eu vad la tine ceea ce altii nu au putut sa vada: potentialul de Hollywood! 8) Si, stai linistit, conversatiile cu tine de pe mess nu le voi posta pe forum (poate sa le trimit la vreun militzian sau lui Steffy, asta da! :happy: ), si stii de ce? Pt ca tu ai un (muuuuult) mai mare potential de exploatat, esti ca o comoara inepuizabila, stai...ca nimeresc in complimente pt fete, nu esti aur sau diamante, esti ca un zacamant de petrol, cu tine se pot face bani, nu gluma! :? :shock: 8)
Conversatiile cu tine imi vor fi material brut pt a fi bagate intr-un scenariu, deci nu te limitezi la un forum, cu tine as putea sa ajung chiar pe birourile producatorilor, cu tine as castiga bani in lumea filmului, cu tine as putea sa-i cumpar unei fete o haina de blana s-o dau gata, etc.

Bravo Pitbull, asa te vreau, comunicativ si lipsit de aroganta.

Vad aici oameni care merita, care merita sa citeasca ceva bun, vad oameni inteligenti, vad oameni buni, oameni valorosi si curajosi, lipsiti de orice urma de frica. OAMENI LIBERI!!!!
Oameni care apreciaza libertatea de exprimare, oameni care detesta furtisagurile si masluirile militziei, ale unui sistem putred. Vad in acelasi timp, oameni care sunt nemultumiti. Sunt dezamagit ca vad oameni resemnati dar sunt bucuros ca, in ciuda faptului ca ma credeti un dezaxat mintal, un oligofren, un retardat prost si-un infantil, cu toate astea ma apreciati, admirati ceva la mine, ceva care se intersecteaza intr-o multime care nu este vida cu ceea ce am vrut / vreau eu s-arat.
Ma inclin in fata voastra dragi cititori si forumisti! Fara voi nu as exista!
Va multumesc! ( :huh: ).
-


PS: Da Prolly, energia asta trebuie canalizata altundeva, stiu f bine. Ma gandeam ca pot descoperi ceva nou, de aceea cercetam un teren neexploatat, virgin, terenul dementei psihopatice pozitive, utile.
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif