View Single Post
Old 24 Aug 2008, 09:57   #30
Pauline Kael
Banned
 
Pauline Kael
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 3,687
Originally Posted by illotempore2002:
da ai dreptate
aberatii puerile de genul "sa ne iubim cu totii sa ne-o tragem in cur ca suntem toti egali si make peace and love every asshole on the forum"....

sa fim seriosi

nu avem nevoie de abundenta de dragoste patetica falsa pudica prefacuta
in fond specia umana a progresat gratie agresivitatii
Avem nevoie sa injuram toti userii noi care intra"prostule ,boule" si sa facem aici cum bine te-a certat mai devreme adminul ,hazna,ca tot iti place sa stai cu cacatul ..la tine mereu.
In general nu suport colericii,snobii,cei care rasfoiesc carti si filme dar habar n-au sa vorbeasca,sau ce se da la cinema acum.
Da sa facm canibalism virtual si pe femeia -snur fara sani si fara cur s-o impaiem.New age-wave.
Impostori.
toate disperatele care cred ca forumul asta e locul lor de agatat si sindicatul lor.
Btw,treaba cu ipocrizia era catre mine,chiar am facut ceva trafic cat a fost vacanta si nimeni nu posta.Ipocrite sunt cele carora li se permite limbajul agresiv si vulgar fara sens,doar pt ca neputinta lor nu le lasa la suprafata decat invidia: ca sunt urate,ca sunt proaste,ca au restante si stau pe forumuri unde fura cate o idee aiurea incercand sa fie in centrul atentiei.
A,si astea care au terminat psihologia si se agata de asta in toate filmele(putine si episodic vazute) sunt duse.Ele nu stiu decat sa judece oamenii,sa-i barfeasca pe mess,sa crape de ciuda,sa se inverzeasca ,chipul lor masculin si diform,ciolanele sa tremure de otrava pe care lipsa educatiei sau erorile genetice accidentale le-au alterat.
O demimonda,o vagabonda moare si da din picioare.Nu e de acord cu banarile ca e de bon-ton,dar il linguseste pe admin ca baneaza.
Mie imi place de Gloria,o lady,restul sunt subiectivi.
Pauline Kael is offline   Reply With Quote sendpm.gif