Thread: 300
View Single Post
Old 22 Aug 2008, 14:45   #223
Supastar
Guru
 
Supastar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Timisoara
Posts: 1,286
Send a message via Yahoo to Supastar
eu il stimez in continuare pe pitbull si am incercat sa ma pastrez rational in toate subiectele de discutie (chiar si alea cu securitatea! ).
cand mi-am cerut scuze, am facut-o pentru ca am considerat k asa este elegant din partea mea deoarece la un moment dat mi-am depasit intentia pe care o prezint si in acest post.

nu-mi vine a crede ca pitbull nu vede lipsa de obiectivitatea de care da dovada in 90% din discutiile din ultimul an si ceva. nu cer sa fie de acord cu pareri contrare celor proprii, dar e extrem de agasant faptul ca pur si simplu nu raspunde (sau raspunde cu atacuri la persoana! vezi buticut) la opinii contrare si cand apare cineva care ii sustine o idee sare imediat cu o atitudine de exultare si linguseala aproape scabroasa.

poate nu m-ar fi deranjat atat de tare daca ar fi fost asa (sau daca l-as fi vazut eu asa) de la inceput. ce regret eu este k nu mai pot discuta in contradictoriu pe argumente cu pitbull; cel mai relevant este episodul cu sweeney todd in care parca era imun si la argumentele lui buticut si la ale mele.
Supastar is offline   Reply With Quote sendpm.gif