Originally Posted by Pitbull:
Regret, Mala dulceatä, dar nu subscriu la "egalitate, dar nu pentru cätei".
Pauline, draga mea, te rog frumos, nu mai încerca sä ghicesti gândurile noastre, cä din päcate gresesti. Dacä nu vrei sä retii sau sä crezi realitatea cä si noi îl regretäm pe A.LS., si-l dorim sincer înapoi (dar färä sä ne miorläim la picioarele lui, ci în mod demn si onest), creezi un hiatus care te exclude din coerenta discutiei.
Si mai am o rugäminte - nu ne mai insulta. Multumesc.
|
De ce nu ii raspundeti Malei cu argumente?Unde e transparenta?ALS n-a murit

Doamne fereste! Se descurca si fara Cinemagia bine ,mersi.EU NU MA MIORLAIESC si nu sunt IPOCRITA.Ce legatura are ritmul si rima aci? Vedeti forma fara a vedea fondul? Trebuie sa fie cineva regina balului?
N-am insultat am spus cu sinceritate ce cred,faceti deosebirea lipsita de subiectivismul proverbial si antagonizant.
Daca il doriti,aia care-l aveti in lista de mess,cati l-ati reinvitat?Si de ce sunt lasati niste neica-nimeni sa-l jigneasca? Ala e trafic? E debandada.
Stiati ca nickul si avatarul spune ceva despre fiecare( apropos de miorlaiala)?
Nu mai luati totul asa personal.