View Single Post
Old 22 Jan 2008, 13:23   #82
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Originally Posted by jeleu:
Originally Posted by Pitbull:
Originally Posted by Alex Leo Serban:
da stiu, mi s-a mai spus k - D FAPT - administratorii PROFITA d caftu continuu dintre noi k sa-si fak rating...
si k d aia nu-l vor bana niciodata...
Cine ti-a spus, îngurgiteazä cu polonicu' (stim noi ce).
mda, mersi de urare, o sa tin minte.
Päi n-ar strica!
Desi nu e "urare", e o constatare. Nu asa se spune, în popor, când cineva minte printre dinti? Administratorii au fost FOARTE NEMULTUMITI de caftul continuu dintre Carmine si A.L.S., care contravenea total directiei civilizate si decente imprimatä forumului. Nimeni nu doreste aici rating de tip Vadim sau Dan Diaconescu. Ca atare, Carmine a fost bannat în repetate rânduri - în momentul de fatä chiar pe termen foarte lung. Iar A.L.S. va reveni curând - speräm, cu tot grupul lui de sustinätori. (Chiar dacä spiritul lor panurgian e cam discutabil - "pleacä X, plec si eu! vine X, vin si eu!" - nu putem nega totusi cä unii dintre ei, ca Herbert sau EgoN, aveau contributii pretioase la dezbateri.)
In orice caz, le multumim tuturor userilor care se-aratä atât de preocupati de calitatea discutiilor de pe forum si de frecventa mesajelor substantiale, si-i asteptäm cu drag sä contribuie si ei în acest sens. Cu toti dorim acelasi lucru: discutii consistente, dinamice, incitante, civilizate, decente si de bun-simt.
Vedeti cä ne putem si întelege?
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif