O precizare.
"Michi Maxamo" îsi intitulase topicul "Am si eu un scenariu". Dupä ce ne-a dezväluit sursa textului, eu am modificat titlul topicului în "Scenariu UNATC-ist cu FELATIUNI!!!" Freak-show-ul este atât de gogonat, încât merita un advertising pe mäsurä!
L.E.: Am revenit asupra deciziei, si i-am restituit titlul initial.
@Carmine
Michi ne-a cerut comentarii, de la început. Noi i le-am dat. De-aia ne-a multumit. N-are nici o legäturä cu paternitatea textului.
@Neuptolem
Deci LMAOFF! :lol: :lol: :lol:
Iata un exemplu PERFECT! Cum se poate, eventual, face film cu un subiect atât de sordid! CU UMOR, täticu'! Desi, sub aspect sexual si naturalist, fragmentul lui Neuptolem e incomparabil mai brutal si explicit, totusi e acceptabil! De ce? Pentru cä nu se multumeste doar sä ne arate, otova, pornografiile si urologiile alea (ca-n laba tristä a U.N.A.T.C.-istilor), ci îi adaugä o atitudine: de umor absurd, cu tente parodice clare.
|