View Single Post
Old 09 Oct 2007, 19:57   #50
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
Originally Posted by Coshava:
Am ºi eu un comentariu minor aici :


Dupã pãrerea/percepþia mea Bebe nu avea din capul locului alt gând decât sã le ... posede pe cele douã ( probabil banii nici nu-l intereseazã prea tare, chiar aºa - e oare plãtit de ele cu ãia 3000 de lei sau nu ? ) deoarece pare sau se poate deduce cã e un frustrat sexual tipic : spune cã are familie ºi copii dar nu poartã verighetã, locuieºte cu mama sa bãtrânã ºi biniºor senilã ºi pe care nu are cine sã o supravegheze cât e el plecat, insistã cã el nu a pomenit nimic de bani la telefon ºi a spus doar cã fetele vor sã fie "drãguþe" cu el º.a.m.d. :oops:

Legat de ce s-a spus în unele cronici pe care le-am citit - mie chiar nu mi s-a pãrut indiviul ca fãcând parte din "lumea interlopã" ... :?

nu ca ar conta prea mult, dar cred ca dl. Bebe a luat banii (ca nu era chiar atat de corect) si nici nu cred ca vroia sa se culce cu ele de la inceput (nu neaparat ca ar fi fost el un om cinstit dar totusi munca lui era bazata pe recomandari iar daca fetele ar fi facut tot ce trebuia si el le-ar fi violat oricum, n-ar fi fost chiar ok pt afacerea lui).

legat de problemele de sunet... in 80% din cinematografele din Romania, ceea ce nu e stereo sau mono, e o problema. si daca ne gandim la atitudinea pe care au o chiar si multi profesori din facultatea de film, fata de sunet, ar trebui sa ne minunam permanent ca nu avem doar filme mute.
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif