View Single Post
Old 04 Jul 2007, 18:41   #19
films4all
Guru
 
films4all
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
Posts: 877
Faci din tantar, armasar...
Adica faci sa para Cinemagia asta mai mare decat este. Este ea mare, dar numai pentru Romania si pentru publicul roman. Eu zic ca atat. (de unde si pozitia in clasamentul "trafic" Arta/Cultura...)
N-as vedea de ce un strain ar intra pe site-ul asta chiar daca ar fi fost scris intr-o limba cu circulatie universala.
Cinemagia incearca sa fie mai cozy, mai cute si petit...si intr-o oarecare masura reuseste.
Sincer, cinemagia a fost primul site cu filme pe care am intrat, nici nu mai stiu acu cati ani...si am circulat pe el, vreo 3-4 luni pana am aflat de imdb. Acu, in afara de forum, nu ma mai intereseaza nimic aici...
Si acu sa nu ma luati cu: "daca nu iti place, poti sa pleci..." - nu-i frumos...[/quote]
nu te ia nimeni cu nimic..
E opinia ta si nu te poate face nimeni sa crezi altceva..decat daca s-ar intampla o minune cu cinemagia..si brusc s-ar transforma in cel mai cautat site de filme romanesti, de catre straini...
Nu am ridicat in slavi cinemagia...unde-i e locul acolo e..atata tot!
"N-as vedea de ce un strain ar intra pe site-ul asta chiar daca ar fi fost scris intr-o limba cu circulatie universala." esti cam "optimist"..de unde stii ca nu a(u) facut-o deja?
__________________
Toata lumea stie ca nu se poate face acel lucru pana in momentul in care vine unu' care nu stie ca nu se poate rezolva acel lucru... si-l rezolva!
films4all is offline   sendpm.gif