View Single Post
Old 10 Jun 2007, 22:01   #11
gionloc
Guru
 
gionloc
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,105
Originally Posted by mir:
Si daca nu ajungeai la cele 30 de bilete puse in vanzare (si stiu ca erau 30 pentru ca am fost acolo), ce faci dupa parerea ta Mala

acum nu ai vrea sa fie democratie si la impartirea biletelor pentru deschidere, sa fie scoase din uz invitatiile si sa fie rind la casa incepind cu miezul noptii anterioare deschiderii festivalului?

California va veni in Cluj saptamna cealalta, de vinerea viitoare, la Victoria.. din cite am inteles! tre sa fie si pe dvd...

io inteleg supararea, daca nu as fi vazut filmele pe care le-am vazut in festival, si daca nu le-as fi vazut cind voiam io sa le vad... as fi fost catranit!

insa nu inteleg de ce nu pricepi ca in festivaluri astea is formalitatile! eu California l-am vazut dela balcon, si m-au anuntat ca tre sa urc la balcon abia dupa ce am stat o vreme la coada pentru a intra in sala mare... si nu am ami prins locuri in balcon, am stat pe scari - asta a fost mai bine, pe de alta parte, pozitia e mai buna pe treapta prima din fat aecranului! si, cea mai enervanta faza - imagineaza-ti ca m-au despartit de Ioana in timpul proiectiei!!
gionloc is offline   Reply With Quote sendpm.gif