View Single Post
Old 24 Nov 2006, 22:36   #53
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Povestea Emoticonului

Eram :love: de ea. Avea un suras minunat. Eu ii . Ea imi . Eram cei mai 8) . Pana in ziua in care am devenit :? . Am sunat-o si mi-a spus ca este foarte :sick: . Am iesit in oras singur. Am zis sa ma duc la film. Nu mai fusesem demult. Ei nu-i placeau filmele...
La film am fost :shock: . Am vazut-o cum cu unul. Am ramas :huh: .
Nu am indraznit sa fac nimic...
Ziua urmatoare nu m-a sunat. Imi spusese ca ma suna ea.
Nici ziua urmatoare.
Eram foarte :sick: . Nici sa :sleep: nu reuseam.
Mi-am facut curaj, am insistat la telefon pana a raspuns. I-am spus ca o vazusem cu unul. A fost foarte :o . Apoi (ciudat) era .
Atunci m-am rau. Cum adica? Tot ea avea dreptul sa...Imi :hmm: chestia asta.
Ne-am intalnit a doua zi. Doream sa ma razbun. Sa mai stau cu ea doar ca sa o insel.
Mi-a spus ca era :happy: cu mine. Cum adica era???
Nu fusese in seara aia cu cineva in oras. Avea o sora geamana. Mi-a aratat fotografiile. Am zis :w00t: ???
Apoi a izbucnit in :lol: . Eu am schitat o . Care era faza? Nu ma prindeam...A sosit unul langa ea si au ras de mine. Ea :oops: . Am ramas statuie...nu am indraznit sa zic nimic, era tipul de la film. S-au indepartat :happy: de mine. Ma gandesc ca in urma cu o saptamana eu eram asa...starea mea s-a schimbat in .
Acum incerc sa o uit. Nu mai cred in :love: .

(M-a pus pe ganduri noul regulament postat de StefanDo - povestea de mai sus e doar o parodie la regula "nu folositi excesiv emoticoanele" pe care eu am vazut-o (singura dintre ele) putin amuzanta. Am dorit sa arat ca regulile pot fi incalcate, de artisti, intr-un mod frumos, special. Intr-adevar, Povestea Emoticonului face abuz de emoticoane dar ea va dainui pe forum, demonstrand ca exceptiile intaresc regula asa cum tot exceptiile ne sugereaza calitatea acestui forum. Mesajul transmis se pare ca nu a fost inteles de toti, nu asta era problema, dar exceptia respectiva intareste regula si ne arata cum regulile pot fi incalcate in modul urat.)
Neuptolem is offline   Reply With Quote sendpm.gif