View Single Post
Old 07 Oct 2006, 02:16   #474
Dominic
Guru
 
Dominic
 
Join Date: Feb 2004
Location: On The Chair!
Posts: 385
Send a message via AIM to Dominic Send a message via MSN to Dominic Send a message via Yahoo to Dominic
Chestie pe care nu ai cum s-o sustii.
Si faptul ca ar trebui sa spui ca e un film asa bun pentru ca e un topic dedicat fanilor Matrix e o aberatie. Pe principiul asta, te-ai putea duce pe topicul dedicat fiecarui film si ai putea spune "Best Movie EVER". Ceea ce ai si facut de altfel. Dar nu e ok.
__________________________________________________ __________
In primele pagine se vorbeste numai de cat de bun e filmul Matrix si la cati le place.Nu ma intereseaza pe mine ca vor fi filme mai bune sau nu, da...am gresit knd am zis k este cel mai bun film facut vreodata(aici ai dreptate).Insa, "aberatia" care zici tu ca e, mi se pare o prostie,sincer, topicul a fost deschis la sectiunea FANTIC(habar nu am de la ce vine)Dak era la discutii despre film sau actor cum se gasesc pe acest forum atunci aveai dreptate.

Pe principiul asta, te-ai putea duce pe topicul dedicat fiecarui film si ai putea spune "Best Movie EVER". Da!De ce nu?Asa as face dak ar fi la FANATIC...banal stiu dar asa e!Dak imi place asa zic si nu mi se pare ceva gresit in asta...da, spui si ce nu iti place dar in concluzie zici ca ti`a placut, in caz k ti`a placut!
__________________
--The End--
Dominic is offline   Reply With Quote sendpm.gif