Thread: ATENTIE SANTAJ!
View Single Post
Old 06 Mar 2005, 19:59   #63
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
Aceia dintre voi care insistati asupra calitätilor lui respectabile, cum ar fi nivelul de cunostinte cinematografice, bateti la usi deschise; sau poate cä e mai comod sä vä prefaceti a nu observa cä n-am contestat niciodatä acest lucru, ba chiar l-am subliniat cu stimä în repetate rânduri?
In rest, multumesc pentru bunele sfaturi, si spre linistea unora, precizez cä m-am gräbit sä mä conformez si mi-am chemat "copilul" în pärculetz chiar în dupä-amiaza asta, da' m-a luat din scurt: "Nu ti-e bine? Nu vezi cä învät pentru facultate?" Poate-l convingeti voi.
Cä vorbesc mult, stiu, si-mi recunosc räul närav. Iar dacä, în fond, nu spun mare lucru, vä invit sä completati golurile, sau sä mä contraziceti argumentat acolo unde gresesc.
Serios, acum: mai läsati nimicurile si meschinäriile, situatia asta-n care s-a ajuns e chiar SERIOASA. Cäutäm o rezolvare, încercäm cât ne duc puterile si mintea, iar vouä vä arde de împunsäturi si glumitze de doi lei (usori, nu "grei"!). Läsati-le pentru dupä 1 iulie, sau pentru topicuri mai sältärete.
Pitbull is offline   sendpm.gif