View Single Post
Old 03 Feb 2005, 21:08   #133
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
Originally Posted by nume:
Ti-am gasit si un avatar potrivit : un xerox din ala industrial, la care imi copiam cursurile in vremea proaspetei mele studentii. Era mare, batran, slinos si al dracu de eficient.

---- tot lopatzica, tot lopatzica...? bravo! da vezi sa nu-ti bagi nisip in gura!

Ca tot ma musti de partile posterioare pe tema Blowup, tu ai vazut "Invasion of the saucer men" din 1957? Inseamna ca daca nu toata lumea a vazut ce ai vazut tu, e mai proasta ?

---- a nu fi vazut "blowup" cind te dai operator e ca si cum te-ai da scriitor fara sa cunosti tot alfabetul: "stiti, n-am ajuns decit pina la litera U...!"

Ba, tu crezi ca un om matur, implinit, destept si cu bani (da cu dragostea cum stai?), ar arde-o pe cinemagia?

---- yep: terapia-i pe gratis.
da ce vrei sa spui, papusha? CA CEI CARE O "ARD" PE CINEMAGIA SINT IMATURI, NEIMPLINITI, IDIOTI SI SARACI??? frumoase ginduri ai despre colegii tai de forum! huooo! rusine!

Pe scurt :

Hiper-orgolios

--- yep.

Ultra-grafoma

---- nu chiar; oricum, de nevoie.

Aparat xerox (plagiaza pana si din colegii de breasla din Romania).

---- NO WAY! sint prea "hiper-orgolios" pt asta!!

Super-snob

---- YEAH!!!! cause i likes that)))

Cu lejeritate psihopat (tendinte paranoic-obsesive,a mental mindfuck (sa vedem daca te prinzi )

---- nu "psiho", ci "socio"-PAT; adica (prea) sociabil in pat - de unde, terapia pe forum...

Scrie ?n "Libertatea", si se mai si mandreste.

---- de ce nu? e un ziar grabit & simplu pt oameni grabiti & simpli, oameni ai muncii, cinstiti & onesti, care n-au nici fumuri, nici timp de gargare.

Inca ceva, articolul sponsorizat de sus amintita companie de racoritoare se intitula :


Cannes 3 - Leo & Cameron la cu?ite!

:lol: :lol: :lol: (e vorba de ala sponsorizat de ... stiti voi )

---- SO...?

ACESTEA FIIND ZISE, ESTE ULTIMA POSTARE PE CARE CATADICSESC SA O FAC IN CONTRA NUMITULUI "NUME": consider ca acest gunoi ar trebui sa dispara de pe forum - maturat de toti oamenii de buna credinta care sint poluati, de citeva ori pe zi, de dejectiile JOS-numitului (nu ma-ndoiesc ca nu va rabda sa posteze DUPA cele scrise de mine aici! :oops: :sick: )
Alex Leo Serban is offline   sendpm.gif