View Single Post
Old 04 May 2004, 10:10   #1
ricutza
Babyface Killer
 
ricutza
 
Join Date: Feb 2002
Posts: 2,221
Send a message via ICQ to ricutza Send a message via MSN to ricutza Send a message via Yahoo to ricutza
Useri noi...subiecte de discutie vechi...

ok...poate titlul meu nu este foarte inspirat dar la momentul asta imi lipseste entuziasmul creativ...

sincera sa fiu nici nu-mi dau seama daca acest subiect ar putea influenta in vreun fgel sau altul situatia de pe forum...dar eu efectiv nu mai suport sa vad cum userii noi deschid subiete despre lucruri care deja au fost discutate...
nu m-ar deranja foarte tare daca intr-adevar ar spune lucruri noi...dar cand la al 4-lea subiect despre ecranizari se discuta exact aceleasi carti si filme ca la precedentele, nu iti vine sa te urci pe pereti?(am exagerat ca sa fiu mai sugestiva :sleep: ) este ca si cum am descoperi in fiecare an America si am fi foarte mandri de noi ca facem asta...
este chiar atat de complicat sa dai un search inainte sa deschizi un subiect?????????

de ce pt aproape fiecare film care apare pe ecrane (si care e eventual este si controversat) se fac cel putin 2 subiecte (unul la Acum pe ecrane si unul la Film in general)? ce sa fac? sa postez acelasi mesaj in 2 locuri diferite? este logic ca fragmentarea asta strica discutiile si ca lumea va prefera sa scrie la subiectele idioate din cafenea in loc sa vorbeasca despre filme....

eu m-am gandit sa incercam sa facem un Anunt sau ceva care sa ramana permanent pe prima pagina, si pe care sa il citeasca toti in userii noi in scopul de a incerca sa citeasca mai multe din subiectele vechi inainte de a posta din urmatoarele motive:
1.sa cunoasca mai bine userii
2. sa nu mai deschida subiecte noi cu teme vechi
__________________
"Nobody puts Baby in the corner"
ricutza is offline   Reply With Quote sendpm.gif