View Single Post
Old 13 Nov 2003, 23:35   #45
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Originally Posted by Sergiu Nicolaescu:

Exact. Alea de dupa Matrix nu mai sunt filme.

mai sus ziceai k filmul asta este ptr proshti akuma zici k dupa matrix (kre nu tzi-a plakut) - alt film n-o sa mai ajunga la nivelul lui ???


am spus-o shi o s-o spun inca odta ... totzi vroiau sa-l vada pe neo kick some more ASS atata tot ... pe knd fratzii Watchovski au fakut un film de nota 10 ... nu suntetzi de acord cu mine ? Intratzi shi cititzui putzin miile e pagini de mitologie shi filozofie kre se regasesc in filmul asta:

(*) http://episode81.blogspot.com/ (*)

macar de curiozitata intratzi sa vedetzi ce scrie pe akolo ....


multzi au zis k au fakut chestia asta ptr bani ... atunci explicatzi-mi shi mie de ce fratzii n-au vrut sa vorbeasca cu nimeni shi sa nu acorde nici un interviu - nu i-a interesat de nimeni ... BRAVO LOR!

Dk tot vroiau bani credetzi-ma k ajungeau pe toate copertzile shi dadeau interviuri peste tot shi apareau in toate show-urile din Statekle Unite ... sa nu mai zic k mai promovau filmul prin mii de tzari de pe GLOB - DAR NU AU FAKUT-O ....

Parerea mea ? - FILMUL ASTA L-AU FAKUT DOAR PENTRU EI ...
Poate unora dintre voi nu v-a plakut da' pun pariu k lor le-a plakut la nebunie ... orice lucru pe kre il intreprizi cu mana ta - de unul singur crezi k este MIROBOLANT!


Shi am IESHIT!
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif