View Single Post
Old 09 Nov 2003, 08:10   #21
TLD
Spirit of the System
 
TLD
 
Join Date: May 2003
Location: bucuresti
Posts: 2,200
"One question: unde erau toate navele? Distruse sau cum?"

Ma dezxamagesti! MAi tii minte Relaoded-ul, filmul acela de doi bani de prin mai? Nu? Pai in fianl cica unu Lock trimite toate masinile pentru a-si declansa P.M.E sau E.M.P-ul la americani. Mai il tii minte pe bane? poate l-ai vazut in revolutions... E... el a tras acel E.M.P inainte ca masinile sa vina, dupa c emasinile au venit "a fost un macel" ca sa citez un alt pers din reloaded... Toate aceste raspunsuri ti-au fost date si in revolutions: Bane "Poate, ca eu am tras acel E.M.P, poate ca eu ...." stii discutia dintre el si docotrita de pe Hammer?

"Apropo, Monica Belucci a fost acolo?"

A fost a ras, a avut emotii, care s-au vazut pe fata ei. A avut pana si 2 propozitii. Stiam din reloaded ca o sa fie ceva de umplutura...

"programe parca iesite dintr-o emisiune de pe antena 1 prezentata de Mircea Radu."

Au devenit mai umane tocmai din pricina lui Sati, de aici ne dam seama ca si amsinile au nevoie de dragoste, pt a deveni cat mai umane...

"cam nervos TBGH, pentru o masina."

Asta arata cat de superioare se credeau msinile. Dar stai si noi le-am facut acelasi lucru...

Sa inteleg ca nu ti-a placut finalul? Multora nu le-a placut si asta ma bucura cum zicea cineva mai sus! Acest final nu e tipic Hollywoodian. Poate si in star wars o sa fie un final asa. H3h3h3. J/k Lady Skar.

Dak nu ma insel finalul primului film, in care neo le declara masinilor ca le va gasi si distruge (ei uite ca nu le-a distrus, dar le-a gasit...). Oamenii din plantatii? Stii povestea se mai continua in urmatoarele proiecte ale fratilor: ANIMATRIX 2, THE MATRIX ONLINE (JOC), ENTER THE MATRIX (TOT JOC). Din cate stiu eu pana acuma in TMO vom continua povestea exact de unde a lasat-o revolutions, si daqk nu ma insel jocul se va baza pe oamenii care vor sa ramana in matrice si cei care au iesit. Ups... Asta inseamna ca oamenii vor putea sa aleaga... Hmm... Uite si probl oamenilor. Animatrix 2? Pun pariu ca ne va elucida asupra ceea ce s-a intamplat cu oamenii cu zionul, bla, bla (despre el nu s-a sups inca nimik decat ca va fi produs...). The Matrix a fost mai mult decat o trilogie, a fost un univers sf care a reolutionat ultimii 5 ani. Si care se pare ca va mai surprinde si in viitor... Pace si ne amiauzim.

P.S: Astept Star Wars-ul ca sa ma arunce din scaun la fel ca trilogia asta. Ultimele doua star wars-uri au fost slabute fata de primele 3(iti pare cunoscut tiparul?...)
TLD is offline   Reply With Quote sendpm.gif