View Single Post
Old 26 Sep 2003, 14:12   #17
Gaandalf
The White Rider
 
Gaandalf
 
Join Date: Dec 2002
Location: with charlotte
Posts: 4,253
Originally Posted by Lady_Skar:
ESB e de departe cel mai bun, insa... in viata mea n-am plans la un film cu am plans la ROTJ. DE FIECARE DATA CAND IL VAD PE VADER CUM MOARE MA BUFNESTE PLANSUL!
Insa am si probleme cu el. Cand ii spune Obi Wan lui Lukeca "from a certain point of view" de fapt i-a spus adevarul in leg cu tatal lui si dup-aia Luke are privirea aia de fraier si repeta "from a certain point of view?". He just lied to you about your father, you moron!
Si cand Luke ii spune adevarul lui Leia... Tocmai afli ca taica-tu e cel mai rau om din galaxie, si o sa-l omoare pe frati-tu si... NADA! Total LACK OF EMOTION!
Dar ma rog... doi frati gemeni care se aseamana.
Oricum, ramane filmul meu preferat.


perfecta dreptate... da mi se pare k cel mai tare este shi o sa ramana return of the Jedi ... adik Empire Strikes back ... au lungit-o cam mult la faza cu asteroidu' ... mi se pare excelenta faza cu vader shi Luke de la sfarshit ... mai ales k George Lucas a transpus relatzia lui cu tatal sau in ultima parte... el vroia k Lucas sa fie avocat shi au stat multzi ani suparatzi shi la sfarshit n-a prea apucat sa vb cu el inainte sa moara ... :cry:

that must really suck! don't it ?
__________________
"Hollywood is like a 10 story cock f.ucking everything in it's path ... just like Madonna!"
Gaandalf is offline   Reply With Quote sendpm.gif