Thread: ANIME-uri
View Single Post
Old 28 Jun 2003, 17:49   #149
Death Angel
Novice
 
Death Angel
 
Join Date: Jun 2003
Location: The Depths Of Chaos
Posts: 11
Acuma se pare ca in timp ce scriam postul precedent s-a mai postat ceva. pai trebuie sa raspund si la acele posturi, desi sunt aberatii.

(*) Piron> daniel a incercat sa-ti spuna ca pe un forum se vorbeste decent nu in stilul tau, nu ca la tine in cartier. Aici daca ai ceva de spus o spui frumos, cu argumente, iar cand cineva te contrazice, sau se ia de tine ii raspunzi intr-un mod elevat, nu cum face Raptor. Drept sa-ti spun pe ro-anime amandoi ati fi zburat instant daca vorbeati acolo cum ati vorbit aici.

Apropo sti sa scri cu......? Eu unul nu prea cred

(*) Fosila , tot fosila vei ramane pt. mine, din mai multe pct. de vedere, nu prea sti ca vorbesti si nici sa faci mistouri.

Quote:
Da,ba,ingeras,m-ai distrus cu faza cu fosila.You're as worthy as a pig's fart for me.PROMIT CA,DE CATE ORI O SA STAU PE WC O SA MA GANDESC LA NUMELE TAU.


Ma glume din astea faceam si eu, dar cand aveam 9-10 ani , hai 12, dar scuza-ma imi intaresti ideea mea despre tine. Adica daca nu esti in stare sa faci un misto subtil nu mai fa. pai eu nu stiu cine e admin pe aici, dar eu ti-as fi dat ban de la prima postare scrisa in halul asta.

Crede-ma ca pot sa-ti raspund cu aceeasi moneda, dar asta m-ar injosi pe mine, mai mult decat am facut-o deja, prin am pune mintea cu tine

Quote:
La fel si celorlalti,mai putin cacasasta,divinitatea mortuara,cu care mai am un ochi-doi de scos,pentru faza cu prostia.

Mai are ore sens sa-ti raspund? Nu prea cred. Nu meriti. Dar sa sti adevarul cred ca este o durere pt. tine si sa ti-l mai spuna si altcineva este una mai mare.

Am si o intrebare : Pe forumul asta nu se dau BAN-uri pe cuvinte si expresi vulgare adresate unui alt user? Sau pe la voi nu s-au auzit de reguli, admini......?

Quote:
Ma retrag de-aici,ca puteti analiza decenii la rand,in pace totala,animeurile si restul

Ce pot spune mai mult decat : Lasa-ne! Lasa-ne!

Vorba prietenului meu Sidonix: la ce mai postezi aici ma? Daca nu esti interesat si ai chef de cearta? Ca tu n-ai argumente ma. ma tot bateai pe mine la cap sa-ti dau. Pt.? Ca sa nu le intelegi? pai tu imi spui : ce argumente am dat? Esti degeaba. Uite pt. tine le mai dau o data:

(*) Sunt relaxante
(*) Contin idei foarte interesante, destepte si reale. Ex: Guyver - provenienta oamenilor - oameni sunt masina perfecta de ucis, creata de o rasa de extraterestri(nu spun ca-i adevarata, dar foarte interesanta), X1999 - Pamantul(ca planeta) numai suporta devastarea si pagubele produse de oameni si vrea anihilarea rasei. Si exeplele pot continua.
(*) Sunt mai misto decat orice film. Au actiune, poveste, personaje concepute foarte bine, iar partea ce-a mai frumoasa este ca nu exista limite

Lasa numai atata, ca mi-e sila sa-ti sciu mai mult. In plus cred ca oricum tu nu esti unul din oameni care sa iubeasca infinitul, cred ca esti unul care iubeste limita, limitarea, probabil pt. ca esti un.......

Nou topic? Unde? Pe #Injuraturi? Tu-te ma si cauta-te.

NoOne > lasa-l ma sa se duca si tu uita topicul asta ca n-ai cu cine vorbi. Stai numai pe Ro-anime, ca macar acolo nu vezi murdaria unora.

Aaaaaa Raptor sa nu uit
Quote:
va invit respectuos not
Nici nu ma asteptam sa fi respectos, nu-ti sta in caracterul ala de badaran. A si apropo.....nu eu te-am facut prost, ci.......
__________________
The Death Angel will watch over you
Death Angel is offline   Reply With Quote sendpm.gif