Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Vreau sa stiu (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Vreau sa stiu:) (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=97863)

ukko 01 Mar 2011 20:41

Vreau sa stiu:)
 
Am rasfoit putin forumul,dar nu am reusit sa gasesc locul potrivit pentru intrebarea mea.Sper totusi ca nu incalc nici o regula si nu supar pe nimeni daca o postez aici.Intrebarea mea suna cam asa:
Dupa cum bine stiti filmul Titanic se va relansa sub format 3D pe 15 Aprilie 2012.Intrebarea mea este:Incasarile Ticanicului3D se vor adauga celor deja existente De la Titanic(1997)?:-/
Apreciez orice raspuns decent si formulat in limita bunului simt.Multumesc.:)

FreakDoll 01 Mar 2011 21:56

Pe bune?:))Chiar se intampla asta?:-?

ukko 02 Mar 2011 14:32

Ai aici putin mai detaliat despre cum vor evoulua lucrurile.
http://www.247timisoara.com/stiri-83...ilie-2012.html

Gloria 15 Mar 2011 18:00

Deci, ukko, pot sa sterg in partea ailalta, unde ai postat fix aceeasi intrebare, nu-i asa?

ukko 15 Mar 2011 22:55

Da,,,,,,

bebe1964 22 Mar 2011 11:04

cum pot accesa filelist.ro

iiii 22 Mar 2011 12:44

Originally Posted by bebe1964:

cum pot accesa filelist.ro



iti trebuie cont, si un cont se creeaza pe baza unei invitatii trimise de un alt membru :)

ukko 22 Mar 2011 14:14

Ce legatura are TITANIC-ul cu filelist?

iiii 22 Mar 2011 14:56

Originally Posted by ukko:

Ce legatura are TITANIC-ul cu filelist?



niciuna! :)) tu ai numit acest topic : "vreau sa stiu:" si omul a intrebat ceva aici, se vede ca e primul lui post.

chuckyfan 22 Mar 2011 17:17

Originally Posted by bebe1964:

cum pot accesa filelist.ro


Tre' sa aprinzi enspe lumanari la biserica si sa dai 15 euro la popa. De aici in colo inregistrarea e libera.

portofel 29 Mar 2011 15:44

Stie cineva cum se numeste melodia din filmul 'Moy laskovyy i nezhnyy zver (1979) ?
E ceva clasic , daca nu ma-nsel.

FlorinMovieFreak 04 Apr 2011 12:32

Mi-am adus aminte de un fragment dintr-un film .. si tin minte .. doar o scena .. el este pe plaja .. are un rucsac plin cu pietre si vrea sa se sinucida .. cred ca intra in apa .. nu stiu sigur .. nu-mi aduc aminte decat vag asa ..

Daca stie cineva despre .. ce film este vorba ii voi ramane indatorat ..

fresie 04 Apr 2011 12:41

Originally Posted by portofel:

Stie cineva cum se numeste melodia din filmul 'Moy laskovyy i nezhnyy zver (1979) ?
E ceva clasic , daca nu ma-nsel.


My Sweet and Tender Beast

Gebeleizis 26 Apr 2011 23:27

Originally Posted by fresie:

Originally Posted by portofel:

Stie cineva cum se numeste melodia din filmul 'Moy laskovyy i nezhnyy zver (1979) ?
E ceva clasic , daca nu ma-nsel.


My Sweet and Tender Beast

Ca fapt divers: este scrisa de Eugen Doga, compozitor basarabean, prea putin cunoscut si apreciat in tara noastra.

irina35 17 May 2011 12:27

cum pot viziona filmele de pe site?
 
cum pot viziona filmele de pe site?

dragonfly_drk 17 May 2011 12:29

alooo... garaaa... unde scrie ca poti viziona filme pe site-ul asta? (:|

iiii 17 May 2011 13:13

Originally Posted by irina35:

cum pot viziona filmele de pe site?

TUTO!!!!!!! PE CINEMAGIA NU SE POT VIZIONA FILME!!!!!

dragonfly_drk 17 May 2011 13:27

logica rationamentului unor useri care cred ca pot sa vada filme pe acest site, tind sa cred ca este urmatoarea:

butonul ala smecher pe care scrie "VREAU SA VAD" ii cam deruteaza pe saracii... asa ca, sa se inteleaga bine:

butonul de "vreau sa vad" nu e nicidecum un buton magic care sa va trimita fix catre filmul respectiv iar voi, ca oameni destepti ce sunteti, sa stati merci in fata calculatorului si sa va uitati la filme in prostie pe Cinemagia. ala e pus acolo pentru persoanele care nu au din pacate (sau din fericire) un office acasa sa deschida naibii un notepad si sa isi scrie frumos o listuta cu filmele care vor sa le vada. ca deh, ce fain e sa ne punem lista de filme pe care urmeaza sa le vedem pe Cinemagia... wooowww... sexy

si ca o nota de subsol... ca tot vreau sa stiu... pana la urma, care e utilitatea acelui buton? poate vre-un moderator ma va lamuri.:P

White1 17 May 2011 13:41

Din cand in cand navighezi pe paginile cinemagiei si dai peste o serie de filme care ti se par interesante, le retii pe moment, peste cateva zile le uiti. Chiar daca ai Notepad, esti prea lenes ca sa le notezi. Asa ca butonul ala e cat de cat util. Desigur, putem trai si fara el.

copila_satanista 17 May 2011 13:41

Utilitatea consta in primul rand in faptul ca ti se trimit notificari legate de filmele pe care vrei sa le vezi (cand apar la cinema, tv etc). Totodata poti vedea simplu lista de filme pe care intentionezi sa le vezi - lucru care pe mine una ma ajuta.


All times are GMT +2. The time now is 13:22.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.