Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Bursa (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=234)
-   -   CineMagia Wars (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=84463)

Demona 09 May 2004 13:10

CineMagia Wars
 
...Shi pe bune ca va fii razboi! Owners-ii subiectelor precedente la sectziunea male/female, s-au gandit ca shi asha e prea putzina ura in jurul nostru shi asha ca o ieshim noi la inaintare cu o noua provocare.

CineMagia Wars va pune fatza in fatza userii CineMagia, care s-au "duelat" pana acum cu Hollywood-ul. Daca pana acum v-atzi incercat puterile impotriva Hollywood-ului, acum situatzia devine mai complicata. Nu se incearca o invrajbire intre subiectzi sau alte faze de genul...e doar un meci...HAVE FUN!!!

Be nice, be cool...it's just a game...Nu va credetzi superiori sau inferiori... Daca totushi constatatzi ca subiectul devine deranjator, emanuel este prezent...and he will "wipe clean" the shit that me and TLD have made!

Thank you for your cooperation...! Keep it cool...KEEP IT FUN(NY)!!!

TLD 09 May 2004 13:20

Acuma ii dam inainte cu meciurile or what? :P

Poza asta cu Danyk imi aduce aminte ca mi-am pierdut mapa cu torque! :P vs Binecunoscuta Ricutza...


A.. si sa nu va prind cu faze de genul votez din intamplare sau pt ca sutn beat cu ambele... Neahh ar fi prea soft si boring... Sa inceapa macelul! ;)

A si fara resentimente ok? :P

Demona 09 May 2004 13:27

Mach #1
 
Shi iata ca meciurile au inceput...primii concurentzi sunt:

Freak_on_a_Leash vs. TLD

Alegerea userilor este facuta la intamplare...s-a dat cu banul!

TLD 09 May 2004 13:31

Re: Mach #1
 
Originally Posted by Demona:

Shi iata ca meciurile au inceput...primii concurentzi sunt:

Freak_on_a_Leash vs. TLD

Alegerea userilor este facuta la intamplare...s-a dat cu banul!


Asa cum v-am mai obisnuit si in meciul meu precedent nu va stresez cu un vot pt mine asa ca votez clar cu Freak_on_a_Leash!
P.S: pt cei care asteptati meciul cu demona mai aveti de stat pe carbuni! :P
P.S.2: Votez cu ricutza in meciul "lor".. asa de-al draq sa dezechilibrez si mai rau balanta...
P.S.3: Oalele sparte in cap dupa ora 10 seara cand ma gasiti pe messenger! :lol:

BeNnY 09 May 2004 13:35

ricutza (pentru... a-HEM... meditatii)
Freak

christi 09 May 2004 13:40

ricutza.... TLD....

Demona 09 May 2004 13:53

Momentan situatzia e urmatoarea...cu voturile mele incluse:

Freak_on_a_Leash - TLD : 2 - 2
ricutza - Danica : 4 - 0

Keep on votin`...

VOTURILE NU TREBUIE JUSTIFICATE! NOBODY WILL BE KILLED...

Freak_on_a_Leash 09 May 2004 14:33

hai ca sincer nu credeam ca faci faza asta!si m-ai bagat in primul meci,impotriva lui TLD.bine!atunci sa fie 3-0 pentru TLD.are votul meu,pentru ca te-a sustinut in meciul secolului cu Evanescence si...el e ala care face meciul Demona vs Demona...are fotografii deci... :)

BeNnY 09 May 2004 15:05

Poate 3-2 .... nu 3-0 !

Nightwane 09 May 2004 18:05

nu pot vota :( mai ales danyka vs. ricutza!!!

si nici la freak on a leash vs. TLD pt. ca pe Freak nu-l cunosc..si din respect fatza de el nu votez cu nimeni :P

ah ba da..votez cu mine...narcisismu' go go go! :P

Cristache 09 May 2004 22:24

Daca nu e omorat tot degeaba. Marfa pozele, le-ati luat din Cascadorii rasului ? Tocmai d'aia nu-mi pun eu pozele pe net ca sa nu se sperie lumea de Frankenstein.

raptor 10 May 2004 14:53

Tragica situatia:

lui TLD i-am stricat eu victoria suprema meciul trecut,asa k TLD it is...si Ricutza.

Nu inteleg jena sa votezi pe cineva,si in definitiv,sa ai o parere nu e un lucru asa de grav...

Demona 10 May 2004 17:38

Bag ceva...dreq shtie ce calcule am facut eu...vad cand se termina meciu`...la sfarshitu` saptamanii. Mai tzine-tzi shi voi socoteala... :P Hai nu va sfiitzi sa votatzi, ca nimeni nu o sa omoare pe nimeni...Cowards...Nightwane...

Freak_on_a_Leash 10 May 2004 19:15

eu am uitat s-o votez pe fata...adica pe ricutza.pe danica nu o votez pentru ca mi se pare ca o imita pe demona.pretty lame...si pana la urma e 3-2 pentru tld si 4-0 pentru ricutza...

Garu 10 May 2004 19:39

ma gandesc ca am citit destul zilele astea pe forum si e timpul sa mai si postam.m-am oprit la acest topic,nu de alta,dar se pare ca lucrurile devin mai complicate acum.

demona,chiar crezi ca nu o sa starnesti invidie?sunt curios cine o sa fie adversara ta(ia-o cum vrei,dar arati bine!!! :D )

acum,iar nu stiu dupa ce criterii ati votat.probabil ca voi va stiti intre voi,dar ar fi trebuit sa lasati asta la o parte si sa va luati pur,dupa lookul celui ce e in poza.eu asa o sa votez.asa ca votul meu este:freak_on_a_leash la baieti si danica la fete,chiar daca(zice freak) o imita pe demona...

scorul este 3-3 la baieti,4-1 la fete!

Demona 10 May 2004 19:42

Originally Posted by Garu:

acum,iar nu stiu dupa ce criterii ati votat.probabil ca voi va stiti intre voi,dar ar fi trebuit sa lasati asta la o parte si sa va luati pur,dupa lookul celui ce e in poza.eu asa o sa votez.asa ca votul meu este:freak_on_a_leash la baieti si danica la fete,chiar daca(zice freak) o imita pe demona...

scorul este 3-3 la baieti,4-1 la fete!



Imi place cum gandesti shi ca tzine-tzi cont de chestia cu numaratoare... ;) Shi ma indoiesc ca Danica ma imita...She would not dare...

TLD 10 May 2004 19:46

Originally Posted by raptor:

Tragica situatia:

lui TLD i-am stricat eu victoria suprema meciul trecut,asa k TLD it is...si Ricutza.

Nu inteleg jena sa votezi pe cineva,si in definitiv,sa ai o parere nu e un lucru asa de grav...

Sorry dar situatia e ceva de genul 5-2 la fete si 4-3 la baieti pt mine... WTF?! Iara conduc... sa bag speechul cu schimabrile majore pe care el voi aduce in buc si bla, bla, bla? Neh prefer sa raman pur... si simplu! :P

Undomiel 10 May 2004 20:15

eu nu stiu cum ai citit tu voturile tld,dar erati la egalitate cu votul lui garu.acum freak conduce cu 4-3 pentru el,pentru ca EU IL VOTEZ!!!GO FREAK GO!ESTI CEL MAI DRAGUT!!! :D si la fete o votez pe danica pentru ca mi se pare mai draguta(si votul e 4-2).same as garu!garu nu e in competitie? :?

TLD 10 May 2004 21:01

Originally Posted by TLD:

Asa cum v-am mai obisnuit si in meciul meu precedent nu va stresez cu un vot pt mine asa ca votez clar cu Freak_on_a_Leash!
...............
BLA, BLA, BLA
...............
RCUTZA
..............


Originally Posted by BeNnY:

ricutza (pentru... a-HEM... meditatii)
Freak


Originally Posted by christi:

ricutza.... TLD....


Originally Posted by Demona:

Momentan situatzia e urmatoarea...cu voturile mele incluse:

Freak_on_a_Leash - TLD : 2 - 2
ricutza - Danica : 4 - 0

Keep on votin`...

VOTURILE NU TREBUIE JUSTIFICATE! NOBODY WILL BE KILLED...


Pana aici cu voturile mele si ale demonei era 4-0 pt ricutza si 2-2... Dupa voturiel noastre:

Originally Posted by Freak_on_a_Leash:

hai ca sincer nu credeam ca faci faza asta!si m-ai bagat in primul meci,impotriva lui TLD.bine!atunci sa fie 3-2 pentru TLD.are votul meu,pentru ca te-a sustinut in meciul secolului cu Evanescence si...el e ala care face meciul Demona vs Demona...are fotografii deci...


Originally Posted by raptor:

Tragica situatia:

lui TLD i-am stricat eu victoria suprema meciul trecut,asa k TLD it is...si Ricutza.

Nu inteleg jena sa votezi pe cineva,si in definitiv,sa ai o parere nu e un lucru asa de grav...


dupa mie lene sa ami citez pe garu si pe tine... care ati votat cu freak respectiv danik.. deci vreo 6-2 la fwete si 4-4 la noi... repet CU VOTURIEL MELE SI ALE DEMONEI (e un drept pe care ni l-am rezervat! ;)) Multumesc pt rabdarea citirii acestor quote-uri! ;)

Sm�agol-Gollum 10 May 2004 22:35

in caz ca nu am votat..voturile mele se duc catre: tld shi ricutza (thx for the magasine...)


All times are GMT +2. The time now is 12:08.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.