Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Fanatic (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=243)
-   -   Anti-Matrix (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=83783)

Ambra Blu 20 Jan 2004 17:37

Anti-Matrix
 
Ma slobod in jocu asta pe calculator cu pretentii de film!

TLD 20 Jan 2004 17:40

Re: Anti-Matrix
 
Originally Posted by Ambra Blu:

Ma slobod in jocu asta pe calculator cu pretentii de film!

"Sa vedem unde duce jocul asta"... Ca lenea nu ma lasa sa citez din film... "Era inevitabil" sa nu apara si un astfel de topic!...

Leonard Pyron 20 Jan 2004 17:45

Sa zici mersi ca iti facem educatie ciematografica pe gratis!

TLD 20 Jan 2004 17:47

Originally Posted by Leonard Pyron:

Sa zici mersi ca iti facem educatie ciematografica pe gratis!

Vrei sa-ti dau un pupic?! S-ar putea sa-mi fie greatza dupa... Asa ca mai bine las... :roll:

Ambra Blu 20 Jan 2004 18:12

Re: Anti-Matrix
 
Originally Posted by TLD:

"Sa vedem unde duce jocul asta"... Ca lenea nu ma lasa sa citez din film... "Era inevitabil" sa nu apara si un astfel de topic!...


Frate: sfat! Impusca-te "cu pistolu' de playstation"!
PS: Si ai si un nick foarte prost.

TLD 20 Jan 2004 18:22

Re: Anti-Matrix
 
Originally Posted by Ambra Blu:

Frate: sfat! Impusca-te "cu pistolu' de playstation"!
PS: Si ai si un nick foarte prost.

Poate te deziluzionez dar n-am bani de PS2 si nici nu m-ar interesa asa ceva! Prefer pc-ul intotdeuna!

P.S: Iti dai seama ca incepe sa ma doara cotul?... :roll:

Ambra Blu 20 Jan 2004 18:31

Re: Anti-Matrix
 
Originally Posted by TLD:

P.S: Iti dai seama ca incepe sa ma doara cotul?... :roll:


Iti dai seama ca incepe sa ma doara penisul?

TLD 20 Jan 2004 18:33

Re: Anti-Matrix
 
Originally Posted by Ambra Blu:

Originally Posted by TLD:

P.S: Iti dai seama ca incepe sa ma doara cotul?... :roll:


Iti dai seama ca incepe sa ma doara penisul?


Vezi un medic! Ca o fi ceva grav! Poate opereaza si in alte parti! ;) Hai ca o lasam cu joaca pe maine! Voi jucativa aici ca va citesc posturile!

P.S: ASTEPTAM REVISTA CINEMAGIA! ;)

Ambra Blu 20 Jan 2004 18:37

Si, tine minte, matritza e un film de duzina.

Nightwane 20 Jan 2004 18:48

true, true ambra blu

Gaandalf 21 Jan 2004 14:28

Am intrat shi pe alte forum-uri din afara in care parerile despre trilogia asta sunt impartzite ...se zice shi de BINE da' se zice shi de RAU sincer sa fiu nu am auzit pe nimeni sa faca filmul de duzina. Io' nu cred ca este de duzina - chiar DELOC!

Din moment ce s-a mobilizat jumatate de glob sa vada filmul asta nu cred k shtiti ce inseamna ca un film sa fie considert de "duzina". Poate sa fie el copiat shi rascopiat shi sa nu fie original ... dar din moment ce au fost spectatorii cu milioanele ... nu-s de acord!

Filme de duzina: Craddle 2 the grave, Half Past Dead, seria Scream shi I know what u did last winter ... shi lista nu se opreshte aicea - pot continua cu zeci de titluri de filme ....

Ambra Blu 21 Jan 2004 15:23

Originally Posted by Gaandalf:

Din moment ce s-a mobilizat jumatate de glob sa vada filmul asta nu cred k shtiti ce inseamna ca un film sa fie considert de "duzina".


Lasa, ca s-a mai mobilizat ea juma de glob si la vreo doua razboiae mondiale cu succes de BO, asa ca nu ma incred deloc in spiritu' gregar. Judecatile de valoare potrivit principiului majority rules sint, din punctul meu de vedere, nule.

Cel care semneaza cu nick-ul de Mala Portugal a oferit citeva argumente valide pentru care Matrix scirtie la capitolul, sa zicem, susbanta. As putea sa mai adaug si eu alte elemente care il fac sa fie un film prost, dar mi-e lene. Mi-am dat cu parerea despre Matrix 2 deja pe vreo 2 pagini, dar m-a "pierdut" emanuel. Subiect de banda desenata, lipsit de consistenta.

Gaandalf 21 Jan 2004 15:35

Originally Posted by Ambra Blu:

nu ma incred deloc in spiritu' gregar. Judecatile de valoare potrivit principiului majority rules sint, din punctul meu de vedere, nule.


sunt de acord cu tine...

chestia asta o observ la televizor pe canalele de muzica cel mai mult. Apare un prost sau o proasta shi cum primeste nishte laude imediat devine cel mai tare shi mai la moda cantaretz... sau cantareatza! ce de kkt!
principiul majority rules - e regasit shi in Fight Club - knd face misto Pitt de societatea americana ca este atat de patetica shi este ushor manipulata de filme shi SitCom's k totzi o sa ajunga star-uri shi o sa fie plini de bani ... "mob mentality".

aditza2004 21 Jan 2004 18:09

Eu nu consider filmul matrix de duzina...
Mie chiar mi-au placut primele doua...
Dar nu sunt un fan al matrixului...dar nici anti matrix nu ma pot declara...
Oricum..Sunt doar ANTI MATRIX 3 :D

marx 22 Jan 2004 16:28

Originally Posted by aditza2004:

Dar nu sunt un fan al matrixului...dar nici anti matrix nu ma pot declara...

Te poti declara incert !

Devil 22 Jan 2004 17:56

O porcarie mai mare ca seria Matrix nu am vazut in viata mea. Si nici macar nu m-am deranjat sa dau banii pe el la cinematograf. Am vazut primele 2 la calculator si al treilea inca astept sa apara sa vad ce alte porcarii mai are si asta de dat.

TLD 22 Jan 2004 18:17

E bine ca l-ai vazut si asa... Sau putem sa o luam altfel: mai bine ca nu s-au obosit aia din cinemauri sa stranga, la finalul filmului, dupa tine! ;)

Mala Portugal 23 Jan 2004 01:31

Originally Posted by Ambra Blu:

Cel care semneaza cu nick-ul de Mala Portugal .......

Adica CEA care semneaza cu nick-ul de Mala Portugal .....(ca deja prea mi-ati pus toti catarg :) )

crydead 23 Jan 2004 09:29

Originally Posted by Mala Portugal:


Adica CEA care semneaza cu nick-ul de Mala Portugal .....(ca deja prea mi-ati pus toti catarg :) )


Mala, roz-bonbonul sincer cu care ai scris CEA ne-a convins definitiv.
Oricum, trebuie sa-L intelegi si pe ambra care a ramas cu s(e)chele si sudori pe el de pe vremea in care multzi forumishti credeau ca este o femee de moravuri grele.

----------------------------
Viitorul suna ocupat.

Ping 23 Jan 2004 11:27

Cel mai convingator ar fi sa prezinti o poza care sa indice lipsa catargului.


All times are GMT +2. The time now is 09:46.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.