Cinemagia Forum

Cinemagia Forum (https://www.cinemagia.ro/forum/index.php)
-   Vreau sa stiu (https://www.cinemagia.ro/forum/forumdisplay.php?f=225)
-   -   Urgenta de maxima disperare! (https://www.cinemagia.ro/forum/showthread.php?t=93856)

Neuptolem 29 Sep 2008 21:26

Urgenta de maxima disperare!
 
Care da primu' link si reusesc sa downloadez filmu', are o bere virtuala d ela mine!
Nu reusesc sa gasesc pe net Aliens versus Predator 2: Requiem. Am gasit pe odc varianta filmata in cinema si arata ca noaptea intunecata, nu se vede nici soarele.
Nu l-am vazut nici pana azi. In orasul meu, satul meu uitat de lume - nu a fost in cinema deloc*. Iar dvd-ul costa 49.99 ron. Nu se merita! Sa arunci suma asta pe AvP:2.

Vreau sa-l vad in noaptea asta, altfel mi se taie si altadata nu voi mai avea chef. Hai, care ma ajuta? Dati un link de pe torrente, ceva. Repejor! Repejor! Go-go-go-go-go!
__________________________________________________ _________
*: Nici The Dark Knight nu va veni in cinema in my "city", megalopolisu' megalopolisurilor.

redmen 29 Sep 2008 22:12

Te implor io sa nu te uiti la el.

Neuptolem 29 Sep 2008 22:15

Hai, mai, o data, si dup-aia-l uit.

redmen 29 Sep 2008 22:18

Cosmarurile nu se uite niciodata.Crede`ma,e cel mai prost film din istoria cinematografiei.

Pitbull 29 Sep 2008 22:19

Hai sä fim onesti:
"Dincolo de America" e putin mai prost decât el.

E.Floares 29 Sep 2008 22:21

http://isohunt.com/torrent_details/3...em?tab=summary

Originally Posted by Pitbull:

Hai sä fim onesti:
"Dincolo de America" e putin mai prost decât el.


Nu mai e Olive pe aici sa-i ia apararea, cred ca i s-a terminat jumatatea de ora de la net cafe.

Suspect de bizar 29 Sep 2008 22:34

Originally Posted by redmen:

Cosmarurile nu se uite niciodata.Crede`ma,e cel mai prost film din istoria cinematografiei.

uita-te la 75 :sick:

E.Floares 29 Sep 2008 22:42

Originally Posted by Suspect de bizar:

Originally Posted by redmen:

Cosmarurile nu se uite niciodata.Crede`ma,e cel mai prost film din istoria cinematografiei.

uita-te la 75 :sick:


De fapt, se scrie "7eventy 5ive", ala cu Rutger Hauer care o face pe detectivul...l-am vazut acum ceva timp pe HBO. Am ras ca lumea la el, parca era o parodie dupa alte filme parodii gen "Scary movie", un fel de parodie la parodie, numai ca el se vrea a fi horror, deci nu prea le-a iesit.
Pacat de domnul Rutger Hauer, joaca destul de binisor...si pacat ca moare de-amboulea.

P.S. "de-amboulea" © Pitbull, All rights reserved.

Pitbull 29 Sep 2008 22:50

Iti dau voie si sä folosesti "d-a-n-curulea" © Pitbull (moralitate de a coborî o pantä abruptä, alunecoasä, dificilä, etc.)

Nici "Bangkok Dangerous" nu-i tocmai bun.

E.Floares 29 Sep 2008 22:55

Stilul lui Cage: un film bun, trei filme de duzina, un film bun, iar trei filme de duzina...

Are rost sa-l vad? Am vazut pe HBO "The Bank Job" si nici de el nu am ramas prea placut impresionat...ma gandesc ca e asemanator, nu?

Pitbull 29 Sep 2008 22:57

E eminamente idiot, dar si foarte stângaci lucrat. In schimb, e plicticos, si oricum e enervant da capo al fine. Bref: o clismä.
Uite-aicea ce-avui de zîs:
http://www.imdb.com/title/tt0814022/usercomments-41

E.Floares 29 Sep 2008 23:01

THE SOLUTION: - Bring together all your noisiest and rudest buddies, buy many six-packs of beer, fill up the last row in the cinema, and make it rock!

Genial! :D
La cinema-ul din Ploiesti se poate aplica cu usurinta, ca oricum nu cred ca o sa fie cineva in sala in afara de noi...iar ln cazul meu trebuie si vodca...ca nu au aia caldura in cinema. :D

redmen 29 Sep 2008 23:02

Nu sunt ca nu sunt proaste,dar cand predecesorii tai sunt Alien,Aliens,Predator samd si tu esti o voma de film facut de niste vome de oameni,atunci esti cel mai prost film din istorie.Eu iti recomand sa te uiti pe TV1000 acuma ca e Terminator :)

E.Floares 29 Sep 2008 23:04

Eu nu prind TV1000...so no Terminator for me tonight...decat Billy si Mandy pe Cartoon... :w00t:

redmen 29 Sep 2008 23:06

Ptiu pacat ca baga numai filme bune :)

E.Floares 29 Sep 2008 23:09

Am TCM si HBO...e suficient atata timp cat completez cu mers la cinema si downloadat ilegal de pe net. :oops:

Neuptolem 29 Sep 2008 23:10

Originally Posted by redmen:

Eu iti recomand sa te uiti pe TV1000 acuma ca e Terminator
:)

:( Drace! Nu sunt acasa acum...dorm altundeva..stiti voi..si EA nu prinde tv1000.. :(
Oricum, l-am vazut de vreo 70 de ori.. :shock:
---
Am de ales intre: The Bourne Identity si The Mist, astea sunt in calculator acum. Sau, beau o bere si ma culc. I love You Roumania, I love this. :sick:
Sincer, in momentul asta m-as uita si la Dincolo de America, da' nu-l gasesc nici p-asta..
PS: Niste manelisti pe care ii cunosc au incercat sa vada Poveste de cartier, s-au simtit penibil, li s-a facut greatza dupa 15 minute, preferau Crash: Poveste din LA ori Troy. :lol:

redmen 29 Sep 2008 23:24

The Mist ca poate se baga don`soara in tine de spaima :P

Cazeemeer 29 Sep 2008 23:28

Originally Posted by Neuptolem:

Nu sunt acasa acum...dorm altundeva..stiti voi..si EA nu prinde tv1000.. :(

Si ce zice "EA" despre faptul ca stai si pierzi vremea pe forumuri acum?

E.Floares 29 Sep 2008 23:32

"Draga, treci in pat."
Ce altceva poate sa zica? :D


All times are GMT +2. The time now is 23:09.

Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.